Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem merem megkérde...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem merem megkérdezni tőle.

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez gyerekesnek hangzik,de ez a helyzet...

Van egy fiú osztálytársam,eleinte mellettem ült,nem beszéltünk olyan nagyon sokat mert elég félénk vagyok alapból is,sőt párszor kezdeményeztem nála beszélgetést,szóval igazából magamhoz képest nyitottabb is voltam mellette.

Amikor beszéltünk akkor(legalábbis szerintem)jól elbeszélgettünk.

Viszont egyszer megkérdezték tőle mások hogy nem ül-e az előttük levő padba és hát oda ült...

Azóta csak 1-2 mondatot beszéltünk meg szokott néha nézni,de ennyi.

Mivel mellé is max 1-1 órára ül valaki(inkább a mögötte ülőkkel beszélget),de nincs "igazi"padtársa,megszeretném tőle kérdezni hogy mellé ülhetek-e,de nem merem,mert félek a reakciójától,vagy attól hogy belemegy,de nem szeretné hogy oda üljek csak nem akar bunkó lenni...

Illetve két lány ül mögötte,és velük nincs annyira jó kapcsolatom,az ő reakciójuktól is félek.



2016. nov. 27. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor nem merném megkérdezni ha tetszik a fiú...Szerintem egyszerűen kèrdezd meg... nem kell foglalkozni más vèlemènyèvel
2016. nov. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát igen,mert tetszik is.:D

Köszönöm a választ.

2016. nov. 27. 00:20
 3/7 anonim ***** válasza:
1. Vagyok...Hàt , ez elég gáz hekyzet xD Velem tavaly volt ilyen.Idén elült mellőlem , és nem merem megkèrdezni , hogy mellé ülhetek-e.
2016. nov. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sorstárs:D hát akkor tudod milyen ez...
2016. nov. 27. 00:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát..ja 😂
2016. nov. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? (Csak úgy kérdezem.)

Először talán többet beszélgess vele, aztán megkérdezheted.

Lehet, hogy ez nem jó megoldás, de a mi osztályunkban úgy van, hogy fiú-lány pad nincs, tehát ha én is ezt tenném, akkor rögtön jönne mindenkitől az a "úúú"nézés (Egyébként feltételezem, hogy fiatalabb vagyok nálad.)

Meg kellene valahogy tudni, hogy a fiúnak bejössz-e vagy sem, ez is fontos.

2016. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

16,nemsokára 17 leszek.

Nálunk vannak olyanok hogy lány-fiú pad,igaz,most hogy mondod nagyon kevés...

Nyilván ezt lenne jó,de nincs ötletem hogy tudhatnám meg hogy bejövök-e neki...

2016. nov. 27. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!