Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés
Par honapja egy szorakozohelyen megismertem egy fiut, akkoŕ nekem meg baratom volt. Sokat beszelgettunk igy harman aznap este , a volt baratom aradozott rolam , a masik fiunak pedig nagyon tetszett az ahogy viselkedtem. Egyebkent egy iszonyat helyes fiurol van szo. Par hetre ra szakitottunk a volt baratommal es ekezdtem beszelgetni facebookon ezzel a fiuval. Neki pedig pont akkor lett baratnoje. De azt mondta hogy ezzel ne foglalkozzak, utana pedig elmondta azt is hogy o szivesen lefekudne velem. Ez nem tortent meg, de en elkezdtem hozza nagyon ragaszkodni. Hogy most voltak e erzelmek, vagy csak bemeseltem magamnak, fogalmam sincs . Aztan neha penteken este osszefutottunk a varosban. Annyira nem foglalkoztunk egymassal, o a barataival beszelgetett es en is az enyemeimmel. Viszont amikor beszeltunk akkor egyszer nagyon kedves volt,egyszer nagyon bunko. Par hetre ra picit berugtam es irtam neki egy uzenetet, amiben leirtam mindent amit erzek. Azota eltelt 4 honap , ezido alatt is osszefutottunk parszor, a multkor egyutt voltunk vasarolni, en a baratnom o es az egyik haverja, tok jol elvoltunk beszelgettunk. Viszont en a napokban jottem ra arra hogy mit is irtam neki. Hogy elmondtam azt amit erzek es ot nem erdekelte. Es ugy volt, hogyha szetmegy a baratnojevel akkor lehet lesz koztunk valami, de en rajottem hogy nekem o soha nem kene ezek utan , nem is akarok egy tarsasagban lenni vele, es nagyon nagyon banom azt amit leirtam neki. De megis ezen gondolkozok egesz nap, nem tudok masra gondolni csak hogy miert irtam nek . Azon gondolkozok hogy mit mondott nekem es hogy miert tette . Akarmj tortenik o van a fejemben. Hogyan tudnam ezt elfelejteni?
2017. szept. 29. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy csak meg akart dugni. Ennél többet érsz, igaz?
2017. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát csak a dugásra vagy neki jó... nagyon vigyázz az ilyennel. Te azerintm többet érdemelsz
2017. szept. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!