Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek tovább? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább? 16/F

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lányba először úgy nézett ki, hogy összejöhet a dolog, de aztán a csaj megmondta, hogy nem jövök be neki. Megpróbáltam továbblépni, de egyszerűen nem megy, állandóan rá gondolok, sokszor van, hogy vele álmodok, és a suliban is állandóan őt bámulom, most is ha látom valahol, egy pillanatra se tudom róla levenni a szemem. Mit tegyek hogy tovább tudjak lépni?

2017. júl. 1. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Szimplán szardd le azt a kurwát
2017. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de nem megy
2017. júl. 1. 23:04
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Csak hitegetett, játszadozott veled, és nem érdekled őt. Számomra már ennyi elég lenne. És van még hal a tengerben, valószínűleg az egész világon nem csak ő van, aki neked az eseted.
2017. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vanda95 ***** válasza:
100%
Keress egy lányt aki jobb nála és tereld el a figyelmed róla!
2017. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
"Úgy jutsz túl valakin,ha valaki más alá bejutsz."
2017. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem tudok más lányt találni, próbáltam már, de egyiket se találtam olyannak mint őt.
2017. júl. 2. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress fiút ha már lányt nem találsz :D
2017. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt sajnos csak az a bizonyos "idő" segíthet. Próbáld elterelni a figyelmed, másra koncentrálni. Csinálj olyan dolgokat, amik lekötnek, nagy koncentráció képességet követelnek. Beszélgess más lányokkal, próbálj túl lenni rajta. Minden megy, csak akarni kell :) Akard elfelejteni, ne csak mondd! :)) Sok sikert ;)
2017. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!