Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó abban, ha megadja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban, ha megadja a jelszavát, pár órával később pedig megváltoztatja?

Figyelt kérdés
Szóval úgy kezdődik,hogy nagyon gyerekesen viselkedik a barátom,mindig elveszi a mobilom,és nézegeti a galériám,más barátnőimmel az üzeneteinket olvasgatja,megosztott képeket nézegeti. Ha mondom neki,hogy ne nézze meg,vagy próbálom elvenni tőle,még neki áll feljebb,hogy titkolózok. Tegnap a veszekedés miatt megadta a facebook jelszavát, de én nem adtam meg neki semmit,mert ha úgy nézzük, tulajdonképpen már minden képemet látta,meg hogy kivel mit írkálok. Aztán otthon kipróbáltam,és ugye jelezte a fb,hogy pár órával ezelőtt cserélte. Persze nem vontam kérdőre,hogy miért cserélte,mert igazából idáig se nézegettem,és most is lebaszna,hogy " aha,bepróbáltál lépni a fb-mbe". Csak rosszúl esett,hogy így viselkedik velem,hogy én muszáj,hogy mindent megmutassak neki,én pedig nem láthatok semmit.
2017. szept. 24. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod?
2017. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jártam így egy sráccal..minden percet bánom amit rápazaroltam az életemből!! Nem bízik benned, de eljátsza hogy benne aztán bezzeg meglehet közben meg mégsem...dobd ki mielőtt jobban megbánt. Tudom nehéz, de gondolom fiatal vagy még, hidd el vár rád egy jobb igazi férfi aki tényleg megérdemel, hidd el!!! :)
2017. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő 16,én 17 éves vagyok.. :/ Hát ha úgy nézzük,sok időt már rápazaroltam..6 hónapot már. De a kapcsolat elején ne volt ilyen,nyár elején kezdett velem így viselkedni.
2017. szept. 24. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
HÁt igen, nem csak gyerekesen viselkedik, hanem még gyerek.
2017. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem te kérdezted tegnap, hogy mivel lepd meg őt? Én mondtam, hogy egy szakítás tökéletes lenne.
2017. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De-de.. én voltam a tegnapi kérdező is. :(
2017. szept. 24. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!