Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudhatnám meg a WLAN-ro...

Hogyan tudhatnám meg a WLAN-router hálózati jelszavát?

Figyelt kérdés
Most vettem egy WLAN-erősítőt, sikerült is összekapcsolni a routerrel, de most kéri a jelszót és amit korábban a Wifi-re csatlakozáskor használtam azt nem fogadja el. Akkor most milyen jelszóról van szó? Bocsánat a rendkívül bugyuta kérdésért, de nagyon nem értek ezekhez a dolgokhoz.
2017. szept. 19. 17:53
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
71%
Hát ennyi infóból nem lehet megmondani, tudni kéne az eszközök típusait és hogy mit állítottál be rajtuk. Használd a WPS gombot a routeren és az ismétlőn, az gyakran bejön.
2017. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ami az erősítőre van írva próbáltad?
2017. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen próbáltam, de nem azt kéri :/

"A kettős sávos WLAN-erősítő mostantól WLAN-routere SSID-jével és hálózati jelszavával érhető el."

Most úgy voltam vele, hogy hagyom az egészet a francba, reset-eltem az erősítőt, kikapcsoltam kihúztam, de a telefonom továbbra is azt érzékeli és nem a routert.. Így nem tudok felcsatlakozni. Most mi a fenét csináljak? :D Valaki légyszives segítsen rajtam...

2017. szept. 19. 19:42
 4/9 A kérdező kommentje:

A router amúgy: TL-WR740N

Az erősítő: SilverCrest SWV 733 A2

2017. szept. 19. 19:52
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
Hívj szerelőt. Így nem tudunk segíteni, ha nem válaszolsz a kérdéseinkre és nem írod le a problémát részletesen.
2017. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 P.O.C. ***** válasza:
Ezeken minden van WPS gomb. Mondom használd. Előbb nyomd meg a routeren majd az ismétlőn.
2017. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De már megnyomtam, sikerült is összekapcsolódniuk, ahogy azt már le is írtam. A telefonom érzékelte is az erősítőt, de amikor fel akarok kapcsolódni jelszót kér és hiába írom be azt a jelszót amit mindig is használtam Wifi-re való felcsatlakozáskor, nem fogadja el. Erre irányult a kérdésem, hogy nem tudja-e valaki, hogy akkor honnan a fenéből szedjem elő a router "hálózati jelszavát"?

Tényleg elnézést kérek ha nem voltam érthető, de nem tudom másként leírni a problémám :/

2017. szept. 19. 20:01
 8/9 P.O.C. ***** válasza:

Nem a WPS pin kódot kéri?

Az meg tudod nézni a TP-Link webes felületén.

2017. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül nyomtam egy reset-et a routeren és új jelszót állítottam be és végre sikeeeer.. Köszönöm azért a segítséget! :)
2017. szept. 19. 23:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!