Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen népszerűtlen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen népszerűtlen?

Figyelt kérdés
Miért vagyok ilyen népszerűtlen barátok és lányok körében? Igényes, okos, csendes, nem csúnya 15éves fiú vagyok, ritkán kezdeményezek beszélgetést, velem senki, az osztályban páratlanul vagyunk és minden órán egyedül ülök (mindneki mellett ül valaki) most mentem gimibe új közösség, senkit nem ismerek régóta, korábban ugyanez volt. Nyilvánvalóan látszik h mindenki megvan nélkülem. Úgy érzem felesleges élnem/ott lennem.
2017. szept. 20. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy népszerűtlen, mert nem kezdeményezel. Ha kezdeményezel, mások is fognak. Ez a kulcsa az emberi kapcsolatok kialakulásának.
2017. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3An a barátjuknak tekintenek mert kezdeményeztem,de ők is ugyanúgy kezelnek.
2017. szept. 21. 11:01
 3/4 anonim válasza:

Ha ugyanúgy kezelnek, próbálj közeledni hozzájuk. Nem biztos, hogy elsőre menni fog de majd belejössz.

De az sem túl jó ha nagyon a nyakukra mászol. Szóval próbálkozz. Majd lesz valami ;)

2017. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj tesó, én is így voltam. Tegyél valami maradandót a közösségben, egy felejthetetlen poént, vagy bármi ami jó! (nem kell hülyeséget csinálni) Vigyél pl JBL hangszórót (reklám) és csapassátok a zenét! Mi speciál megőrülünk, ha van hangszóró és teli torokból tudjuk énekelni a zenét! :) Legyél kicsit laza, ismerkedjél, kezd el sportolni akár otthon ha eddig még nem tetted meg! Menj és csináld! Senki nem állhat a TE utadba! Lesznek pofonok az életben! Én is rengeteget kaptam. De az élet olyan mint egy box meccs: nem az nyer aki nagyobbat tud ütni, hanem az aki minden pofon után azt tudja mondani: ITT VAGYOK KÉREM A KÖVETKEZŐT! Ne add fel legyél bátor! Engem mindenki leszart!De nem érdekelt! Te te is ezt próbál barátkozni, menj oda másokhoz, ha ők nem mennek hozzád! Ha a zene motivál: https://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0 Sok sikert! Ha nekem sikerült akkor neked is fog!
2017. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!