Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A körülöttem levőket miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A körülöttem levőket miért zavarja, hogy vegán vagyok? Vegán fiúk nem is léteznek mostanában?

Figyelt kérdés

A fiúk csak kinevetnek és gazevőnek csúfolnak, a lányok pedig azzal cukkolnak, hogy sosem leszek elég csinos, feszes és izmos, ha "alig" eszem, annak ellenére, hogy látják, hogy szinte folyamatosan rágcsálok valamit.

Mivel elítélőek senki sem akar közeledni hozzám, és néha elég magányos vagyok.



2017. szept. 11. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarna, sosem tudnék az lenni, mert imádom a húst, és ezt tartom természetesnek, de nem ítélkeznék.


Kérdésre válaszolva: az emberek kirekesztőek azokkal, akik másabbak. :)

2017. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Attól a sok xartol amit eszel​,el tudom képzelni hogy nyikorog a farod mikor ülsz a wcn 😂😂😂😂
2017. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem nyikorog, optimális, mivel azelőtt emésztési zavarokkal küszködtem.
2017. szept. 11. 18:36
 14/20 anonim válasza:
En is vegan vagyok es fiu vagyok. Es vannak vegan testepitok is ugyh ne foglalkozz az osztalytarsaiddal. En sem eszem semmien allati eredetut. Ja, es nem huzok borcipot, borkabatot, stb... :)
2017. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Annyi nem normális ember van, komolyan sajnállak. Azért cseszegetni valakit, mert eltér az étrendje a nagy többségtől? Engem egyáltalán nem zavarna az ilyen, mindenki egyen, amit szeretne. Bár tényleg ritka, hogy valaki vegán, fiúként pláne, de el nem tudom képzelni, ez miért zavar másokat.
2017. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én is odafigyelek a ruházatomra és a kozmetikumokra is, amiket használok.
2017. szept. 11. 18:55
 17/20 anonim ***** válasza:
nekem ez imponálna benned, főleg, hogy nem erőlteted másra, am youtubon ott a székely vegán, vegán habocska, meg a vegán dóri
2017. szept. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
67%

Szerintem ne foglalkozz velük, mert ha látják, hogy téged ilyen beszólásokkal meglehet bántani, csak annál inkább csúfolni fognak.


Izomépítéshez nem kell semmilyen állati eredetű termék, ha mélyebben érdekel keress rá vegán testépítőkre.


" Mert agymosott idióta vagy, aki gyentíti a saját szervezetét elmebeteg diétával. "


:DDDDDD

MADE MY LIFE

2017. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

^jól van, retardált vagy, leülhetsz, egyes. :)


kérdezőnek még annyit, hogy napi ötször az egyrészt nem normális, másrészt igencsak megnöveli a bélrák kialakulásának esélyét. :D

De igen, a bloggereket majmold, a való világ ne érdekeljen cseppet sem. :D

2017. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Utolsó: Még az orvosok is azt ajánlják, hogy napi 5-ször, tehát többször keveset együnk. El nem tudom képzelni, hogy honnan vetted ezt a bélrákos dolgot. Az állati eredetű dolgok fogyasztása viszont valóban nagyobb eséllyel vezetHET bélrákhoz. Egészségügyben dolgozok, sok rákos ember megfordul erre. És ez az egy közös bennük az elhízottságon kívül, de az is csak ugyanarra vezethető vissza.


Kedve Kérdező: Ne ijesszenek meg a hozzá nem értő emberek. Én is a mostanában híressé vált Kína tanulmányt c. könyvet olvastatnám el veled, hogy minden felmerülő kételyt elhessegessen benned. Nem egy nehéz olvasmány szerencsére. Az átlagemberhez szól.

Elhiszem, hogy magányos vagy. Relatívan kevés vegán van még, de szerencsére nő a számuk. Az elfogadó emberek száma is talán nő. Bár igaz, hogy ahhoz egy bizonyos érettségi szintet és/vagy érzelmi intelligencia szintet el kell érni.


És hogy bátorítsalak: Az én párom 20 éves, vékony (nem sovány!), feszes mindenhol és izmos, a bőre is szép tiszta mindenütt. Mellesleg rúdfitnesz oktató. 5 éve vegetáriánus, azon belül 2 éve vegán. Vegetáriánusként volt több problémája, vegánként teljesen egészséges lett.


Kitartás! Lényeg, hogy jó úton jársz. :)

2017. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!