Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A körülöttem levőket miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A körülöttem levőket miért zavarja, hogy vegán vagyok? Vegán fiúk nem is léteznek mostanában?

Figyelt kérdés

A fiúk csak kinevetnek és gazevőnek csúfolnak, a lányok pedig azzal cukkolnak, hogy sosem leszek elég csinos, feszes és izmos, ha "alig" eszem, annak ellenére, hogy látják, hogy szinte folyamatosan rágcsálok valamit.

Mivel elítélőek senki sem akar közeledni hozzám, és néha elég magányos vagyok.



2017. szept. 11. 16:17
1 2
 1/20 anonim válasza:
92%
ha ezert itelnek el valakit akkor nagyon rossz helyen keresel baratokat. amig a veganok nem eroltetik a masikra ra azt hogy ok is legyenek veganok addig semmi baj nincs ezzel. mindenki azt eszik amit szeretnr. nem kene ez alapjan bantani a masikat
2017. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%

Miért nem eszel normálisan?

Folyamatosan rágcsálsz , ez nem nyerő, ettől nincs idegesitőbb.

2017. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem erőltetek senkire semmit, megtartom magamnak a táplálkozási szokásaimat, egyáltalán nem zavar, hogy mások húsevők.

Eszem normálisan naponta ötször.

2017. szept. 11. 16:29
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Akik így kezelnek azokat lekell szarni, a fehérjét hús nélkül is bőven betudod vinni, igaz nem teljesen ugyanaz de ettől független izmot ugyanúgy tudsz belőle építeni és ugyanúgy lehetsz feszes is, de ha még csak növényeket eszel az sem baj, gondolom azért mint a legtöbb vegán étrendjében a tejtermékek igen nagy szerepet játszanak..

No mindegy szard le őket :D én amúgy az egyik legnagyobb hús evő vagyok, de csak mert szeretema húst és nem tudok lemondani ellene annak ellenére se hogy hogyan ölik meg az állatokat érte... e van.

18f

2017. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Nekem mindig is tetszett a vegán életmód, de sajnos nem tudnék egykettőre vegán lenni, mert eléggé hiányozna a hús. Viszont nem ítélnék el emiatt egy lányt, saját dolga, hogy milyen életmódod folytatni. Próbálj meg ne figyelni az olyan emberekre, akik csak csúfolnak téged!:)
2017. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Harmadik, nem tejterméket sem eszem, semmilyen állati eredetű kaját nem eszem. Sem tojást, sem tejet, sem mézet. Amúgy allergiás vagyok a tejre (nem a laktózra, a laktózmentes tejtől is ugyanolyan csúnya kiütéseim vannak) és tojásra is, leginkább ezért hagytam fel azzal, hogy ezeket egyem, amúgy meg nagyon rosszul vagyok a hústól, mivel elég érzékeny vagyok és borzalmasan sajnálom az állatokat. Egyszer mesélték, hogy volt nyúl hús az ételemben, amíg nem tudtam nem volt semmi bajom, de utána a tudat miatt felfordult a gyomrom és egész délután hánytam. Meg ugyebár nem titkolhatják el folyton, hogy mit eszem éppen. Mielőtt vegán lettem volna is csak a halat ettem meg, most már azt sem.

Mások nem értik, hogy nekem ez az életmód tökéletes mind egészségügy, mind erkölcsi szempontból. Nem értem miért kell gonosznak lenni, csak mert valaki nem olyan, mint ők.

2017. szept. 11. 16:49
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert idiótákkal vagy körülvéve. Én is hülyeségnek tartom ezt a vegán dolgot de nem zavar ha valaki az, pláne nem ítélnék el emiatt másokat. Szóval ha a lányt sem zavarja hogy nem vagyok vegán, akkor engem sem izgatna hogy ő igen :)
2017. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem zavar.
2017. szept. 11. 16:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak vega vagyok, bár elsősorban nem erkölcsi okból, hanem mert nem ízlik a hús (meg sok más étel sem, sajnos elég válogatós vagyok), de az erkölcsi okból vegaság/vegánság is szimpatikus számomra.

Aki meg a táplálkozási szokásai miatt b...ogat másokat, az bunkó, keress olyan embereket, akik nem teszik ezt!


18/f

2017. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azon vagyok. Remélem találok is.
2017. szept. 11. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!