Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 13 éves vagyok körülött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Detti334 kérdése:

Gáz ha 13 éves vagyok körülöttem már majdnem mindenki csókolózott de én még nem?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 30. 01:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, sőt! Tiszteletreméltó. Igaz, nem olyan mint a szex, de a csóknál az első ugyanúgy egy megalapozó tényező. Nem kell elhamarkodni. Viszont árt a szépségednek, ha ilyen sokáig fent vagy :D :P

15F

2016. ápr. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz én se csókolóztam még 15/F😂👊
2016. ápr. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy vannak még ilyen értelmes lányok.
2016. ápr. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok és még nem csókolóztam, nem érzem magam lekésve, 13 évesen neked főleg nem kellene. Majd eljön mindennek az ideje. :)
2016. ápr. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz hanem inkább ők azok. 14vagyok és már egy lányt meg is ujj@zták Sőt nem is egyet hanem 3-at 2-őt ugyan az a fiú.
2016. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, én sem. 😃 Pedig nekem lett volna rá lehetőségem, csak megmondtam a srácnak, hogy én nem akarom elhamarkodni. 😅 (naaagyon meglepő módon ezután többé nem akart velem beszélgetni...😂)

Szóval nem kell sietni:D

Mondjuk az már a dolog "másik oldala, hogy néha jól esne, ha valakit megcsókolhatnék, de valószínűleg ez csak szeretethiány miatt van.😌😄

13L

2016. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. :) Örülj neki, hogy normális vagy.
2016. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szia. Én sem csókolóztam még, nem is volt barátom, és ezért piszkálnak... Ehh :l >< a fiúk se közelednek felém, nem rég volt egy fiú aki a húgomhoz lejött Pestről, és a húgom meg mondta neki h fogja meg a kezem stb stb... De akk se a fiú lépett, csak a húgom kedvéért fogta meg a kezem.... Ez előtt sose volt ilyen. Bár igaz h vágyom már h valaki szeressen, de hát ez van... Neked meg fel a fejjel, majd biztos h eljön a Te időd :D

14/L

2016. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Nálunk is az osztály fele már rég túl van rajta, de én személy szerint olyannal szeretnék csókolózni, akit szeretek és aki viszonozza ezt.

Mindenkinek eljön az akivel szeretne csókolózni, várd ki.

Sok sikert mindenhez! :)

14/f

2016. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nEM...én is 13/l vagyok és az én korosztályomból minden lány nála jóval idősebb pasikkal jár és folyton smárolnak és valakit már le is fektetttek..ez durva...am vannak olyan 30-40 évesek is akik még keresik a társukat és még nem smároltak....
2016. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!