Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratommal 1hete jarunk (2eve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratommal 1hete jarunk (2eve egyik legjobb baratom) es felhozta a temat. Szerintetek varjak vagy ne?

Figyelt kérdés

O 18eves en egy honap mulva leszek az es ugye ,mint minden fiu szeretne szexelni ,de bennem bennem van h megvarjam legalabb a 18at ,persze en is akarom ,mint egy normalis ember

Szerintetek megeri varni vagy semmi ertelme?



2017. aug. 21. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj!! Komolyan: csak egy hete vagytok együtt! Mondd meg neki őszintén, hogy te még várni szeretnél, nem érzed magad készen, meg, hogy amúgy is csak 1 hete jártok. Ha szeretne meg fogja érteni.
2017. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igenigen egy hete jarunk ,de 2eve majdnem mindennapos kapcsolat van ,azert nem idegen ,de ertem mire gondolsz ,ezert is tettem fel a kerdest:)
2017. aug. 21. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várj még nyugodtan :) Mondd meg neki hogy várni szeretnél, kell még egy kis idő. Meg fogja érteni :)
2017. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Na az aztan tartos kapcsolat lesz, ha mar most felhozta a temat. Az meg mar mindegy h ma fog gerincre vágni vagy 1 hónap múlva.
2017. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazabol azzal h felhozta semmi bajom,most jobb ez ,mint h hozzam ne erne ...koszonom az eddigi valaszokat:)
2017. aug. 21. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

#4-es, nem most találkoztak, 2 éve ismerik egymást és barátok. A srác felnőtt már, összejöttek, teljesen normális, hogy hetekkel később felhozza a témát.

Én se várnék még fél évig vele :D Semmi baj nincs ezzel.


Ha a lány pedig még nem akarja, akkor elmondja a párjának, hogy még várjanak vele egy kicsit. Ha meg tudják beszélni az ilyen dolgokat, akkor tartós kapcsolat lesz :)

#3-as voltam

2017. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:))
2017. aug. 21. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés, hogy most feküdj le vele, vagy pedig 1 hét múlva, vagy jóval később? Ha a 18. születésnapod után egyből szeretnétek, akkor fölösleges várnod vele. Az csak egy dátum és egyikőtöket sem büntetnék emiatt. Ha pedig többet szeretnél várni, akkor szólj neki nyugodtan, hogy neked még idő kell.

Én sose voltam híve ennek a várjunk az X-edik születésnapomig dolognak. Persze ha normális indokot kaptam akkor megértettem.

2017. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!