Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a legjobb barátommal ha tetszek neki?

Figyelt kérdés
ő a leges legjobb barátom és tegnap azt mondta hogy tetszek neki... azt mondták fiú és lány között nem lehet barátság de nem hittem el. nélküle nem teljes az életem de nekem csak barát és úgy nem igazán tudnék beszélni vele hogy tudom hogy neki is rossz
2017. ápr. 7. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos én az ilyen helyzeteket nem szeretem és nem is értem, ha jóba vagy vele meg szereted miért nem lennél vele együtt? Számomra ez felfoghatatlan. Egy ilyen barát ha túl közel kerül persze hogy szerelmes lesz. Erre nem tudok mást írni hogy szerintem nem kéne visszautasítanod adhatnál az egésznek egy esélyt és ha egy hónap után belátod hogy nem működik megbeszéled vele és úgy nagyobb a valószínűsége hogy nem megy tönkre a barátságotok de ha esélyt sem adsz neki úgy szerintem nagy valószínűséggel tönkre megy. Ezt tapasztalatból tudom.
2017. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!