Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az bejön ha egy lány gamer?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az bejön ha egy lány gamer?

Figyelt kérdés
Szeretek a számítópép előtt ülni és játszani! Ez nektek bejön?(nem ilyen minecraftot szoktam jádzani)
2017. aug. 11. 21:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ :)és nem egésznap játszok megállás nélkül...
2017. aug. 15. 22:14
 12/17 anonim válasza:

A 11 éves pistikének akinke a szülei megvették áruhitelre egy "gamer" gépet,

es szivesen menozne vele skypeon a "haverjainak" akiknek szintén nincs élete, és ezt termeszetesen mestermczes kozbe teszik, es ha szerencsed van talan meg hiv banyaszni a bukkiz szejojara, biztos bejonnel neki!

2017. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
Amugymeg ha nem csak heti 1-2 óra játszásról van szó, hanem napi 2-3 akkor szokj le róla gyorsan! Hidd el nem lesz eleted, sikertelen leszel az eletben mind fiuk mind tanulas/munka szempontjabol!
2017. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nagyon is főleg ha Overwatch-ozik vagy PUBG-zik :D
2017. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
@13 napi 6-8 orat jatszok, van, hogy tobbet. Tobb mint fel millat keresek havonta. Nem mindenki olyan balfek, mint te
2017. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a gamer lányok,én is az vagyok,sok lemondónak,hogy ha valaki gamer attól nem jelenti azt,hogy nincs élete...
2018. jan. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#14 overwatch király játék, pacsi :D
2019. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!