Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az bejön ha egy lány gamer?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az bejön ha egy lány gamer?

Figyelt kérdés
Szeretek a számítópép előtt ülni és játszani! Ez nektek bejön?(nem ilyen minecraftot szoktam jádzani)
2017. aug. 11. 21:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Játszani*
2017. aug. 11. 21:54
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Pacsi kérdező 😄

Egy gamer lány

2017. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha nem 0-24 akkor igen :)
2017. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
egy bizonyos szintig ez nálam hatalmas előny ha egy lány gamer :D
2017. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Retard hobbi, nulla kreativitással.
2017. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
NEM! Olyan partnert szeretnék, akiben van tudásszomj és igény arra, hogy művelje kicsit magát,másrészt olyat, aki nem hanyagol el engem (és ez nálam legalább kétszer olyan fontos tényező, mint másnál). Ha csak egyike lenne a szabadidős elfoglaltságainak a játék, az nem zavarna, közösen is végignyomhatnánk valamit, mert nyitott vagyok erre a világra. Másrészt azért sem ,mert folyton azzal foglalkozik/erről beszél, nem lenne más témánk. Ha 0/24-ben a játékot nyomná akkor meg szóba se állnék vele, hidd el nem használod ki az életed, mit mesélsz majd az unokáidnak a kandalló mellett? Hogy vitted végig a GTA5-öt vagy hogyan nyomtad a LOL-t? 18F
2017. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem igazán tudom, hogy viszonyuljak a dologhoz. Haverként imponálna, hogy van egy stabil közös téma, viszont nem tudom hogy párkapcsolatban egészséges dolog lenne-e egy gamer lánnyal összejönni. Fennállna a veszélye, hogy begubózódunk, és aszociálissá válunk, megszakadnak a baráti kapcsolataink másokkal, stb... Talán inkább olyannal jönnék össze, akivel ebben különbözök
2017. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem vagyok az a típus aki a játékot előbbre helyezi mint a barátját. Szeretek kint lenni, találkozgatni, randizni főleg. Ha a fiú is érdekelt ebben a témában akkor néha játszhatnánk együtt. De nem beszélek róla egyfolytában, sőt suliba elő se szokott jönni témaként, pedig legjobb barátnőm is gamer, ő még nagyobb is mint én, mégis rengeteget találkozgatunk másokkal. Gamernél nem kell rögtön arra gondolni hogy 0-24be csak ez a téma nála, és csak közösen játszós randiaink vannak.
2017. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Álmom egy gémer barátnő. :D (vagy kettő, ha netán bi lenne)


Mikkel játszol?


de ne legyen az a fajta, aki CSAK játszik, és semmi dugás, semmi akármi nincs. Az olyan, mintha egyedül lennék. :p

2017. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon is :)
2017. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!