Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha egy pasi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy pasi "szemez" velem, de közben lekezelő a tekintete?

Figyelt kérdés
Nem tudtam eldönteni, hogy most tetszem neki vagy haragszik rám valamiért... (elég sokáig néztünk egymás szemébe)

2017. jún. 22. 19:36
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ez valami tudat alatti inger nála.Például az egyik haveromnál tudom mikor beszélget a nővel.Más hangszínen beszél mint máskor.
2017. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Azt le felejtetem azért nem természetesen viselkedik mert tetszel neki.
2017. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
tetszel neki csak lehet nemtudja kifejezni magát. én is igy vagyok vele..
2017. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt,hogy utál
2017. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha haragudna, hidd el, hogy nem nézne még az irányodba sem... :D

Szerintem, az előbbi (bár, én már kicsit meguntam azokat, akik 'lenézik' a másikat... komplexus-gyanú)

2017. jún. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem lenézni akar. Volt a buszon egy srác, aki mindig olyan furan nézett rám, mintha utálna, és nem értettem miért. Aztán beszélgettünk (ő kezdeményezett) és kiderult, hogy teszem neki. 15L
2017. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tetszem* xd
2017. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!