Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet vonzalom jele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vonzalom jele?

Figyelt kérdés
Sziasztok edzésen egy ,,új" lánnyal kerültem össze és amikor egymást néztük mert páros gyakorlat volt, ugye én és ő is egymást néztük és ő elkezdett nevetni minden ok nélkül, de ezt többször is megtette. Lehet ez annak a jele, hogy tetszek neki, vonzódik irántam? Nem nagyon ismerjük egymást még. Előre is ksözi

2017. jún. 16. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hivd el valahova beszélgetni,akkor megtudod. Amúgy milyen sport?
2017. jún. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez igazából attól függ, hogy milyen személyiség a lány. Mert lehet, hogy kinevetett, lehet, hogy tetszel neki.

Kezdj beszédbe elegyedni vele, aztán majd eldől, melyik az igazság! Hajrá!

2017. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pptomi ***** válasza:

Van a lányoknak egy kedves mimikájuk, vagyis a mosoly. Ezt kinyilvánítják millió féle helyzetben, mondok párat: lányos zavarukban, bátorításként, vonzalom esetén, kacérkodás esetén, flörtölésként, jó kedvükben, stb. De te ki lettél röhögve. Ráadásul nem is egyszer.

Lehet, hogy hülye pofát vágtál, esetleg emlékeztetted valami szitura...

2017. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!