Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy lánynál? 15F

Figyelt kérdés
Beszélgető kapcsolatban vagyunk, hogyan adjam a tudtára, hogy akarok valamit?
2017. jún. 14. 19:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, menjek oda hozzá és mondjam, hogy: Szia, tetszel. Vagy mi?
2017. jún. 14. 20:45
 12/19 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod ,hiszen te ismered magadat és a csajt, a hobbijaitokat meg hogy te és ő mit szeret.



Hajrá , legyél kreatív, elég csak egy séta is csak ne félj kezdeni :)

2017. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. jún. 14. 21:26
 14/19 anonim ***** válasza:

Biztos nem a legjobb tanács, de szerintem mondd meg neki konkrétan, hogy mit érzel iránta. Én nem húznám a dolgot sokáig, nehogy más lecsapjon rá. Gondolj bele... Az is lehetséges, hogy csak rád vár. Ki tudja. A szemezés az egyik legegyértelműbb jele annak, hogy tetszel neki. Ha el is utasít, akkor sem leszel szánalmas, mert neked legalább volt vér a pucádban, és közölted vele a szitut. Sőt, ha magamból indulok ki, én biztos nagyon örülnék egy ilyennek, még akkor is, ha az adott fiú nem az esetem. Fogalmam sincs, hogy holnap nektek van-e még suli, de ha igen, akkor órák után környékezd meg mindenképpen. Szedd össze a bátorságodat, és gondold ki, hogy hogyan is fogod mindezt tálalni. Viszont, hogyha csütörtökön már nem látjátok egymást, akkor Facebook-on írj rá, hogy szeretnél vele találkozni, és megoldható lenne-e.

Persze, azt is teheted, hogy másra hallgatsz, ez természetesen a te döntésed. :) Mindenesetre, én nagyon szurkolok neked, bármi is legyen!

2017. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az szerintetek túl merész kezdés, hogy megkérdezem tőle, hogy kaphatok egy ölelést?
2017. jún. 14. 22:02
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ez csak egy ölelés, nem csók. Bátran, nem harapnak a lányok.
2017. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél? Majd írj a fejleményekről, mert kíváncsi vagyok! *~*
2017. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#16 Azért van pár harapós..
2017. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Visszautasított.. Szinte biztos voltam benne, hogy ez lesz..
2017. jún. 16. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!