Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek a lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek a lánynál?

Figyelt kérdés

Hogyan kezdeményezzek, hogy járjunk? Szerintem ő is akarja.

16 f


2010. jún. 20. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
mikor sétáltok fogd meg a kezét álljatok meg,csókold meg és kérdezd meg hogy lennél a barátnőm? vagy ennyi. találd fel magad:D:D
2010. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hívd el valahova...

kerüljetek minél közelebb egymáshoz

csók

s kész

2010. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezek már megvoltak, csak nem tudom hogyan jöjjek elő avval, hogy járjunk
2010. jún. 20. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:

"avval"

fogadok a neved Gazsi ??!!

na am tom h köcsög vagyok !!!:$ bocsi

na engem mindig félrehívtak és mondták h nem lehetne e valami köztünk??

vaagy nemtom hívd el és mondjad neki h nagyon jóó vele és h nem lehet ne e megpróbálni h jártok ( csak azért kicsit szebb szavakkal!!)

=) :D;)

2010. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

"ezek már megvoltak, csak nem tudom hogyan jöjjek elő avval [sic], hogy járjunk"


Szoval volt mar seta, randi, csok, esetleg rendszeres nemi eletet is eltek, de nem tudod eldonteni, hogy jartok-e. Jol ertem?

2010. jún. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nonszensz a kérdés!


Én eddig egy exemtől sem kérdeztem meg, hogy "akkor most járunk..?" mert az gáz. Én úgy vagyok vele, hogy a csók szentesíti a kapcsolatot. Mindig az első csók a kezdet, az utolsó pedig a vég :D


De most komolyan! Ha megcsókol, akkor az már igen csak járásnak számít! :)


A kérdésedre a válasz: Sehogy nem kell kezdeményezned, hogy járjatok, mert már jártok. Ha a lány nem így gondolja, és mégis kézfogás+csók+amiket még le sem írtál...

... akkor meg nagy ribi lehet.


F21

2010. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Attól, hogy volt csók még nem biztos, hogy járnak.

én is voltam nemrég egy partiba. Csókolóztam egyik lány osztálytársammal és mégse járunk. szóval egy csók nem mindig egy kapcsolat kezdetét jelenti.

2010. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!