Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok ez mit jelent?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok ez mit jelent? Ha ezt mondjátok?

Figyelt kérdés

Együtt van a pasi a lànnyal, de nem jàrrnak hivatalosan.

És a pasi azt mondja, hogy màs làny jobban tetszik neki mint az adott làny,de akkor miért van a lànnyal sokat,hogy tudja élvezni...vagyis értitek

Ha màs lànyok jobban vonzzàk?!


2017. jún. 11. 17:29
 1/7 A kérdező kommentje:
-r
2017. jún. 11. 17:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél naív azért mert az a lány egy biztos lyuk lesz mindig
2017. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, „ha nincs ló, jó a szamár is”-alapon megtartja az adott lányt a pasi, mert jobb nőket lehet, nem tud megdugni.
2017. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
EZ MIÉRT A HOMO KATEGÓRIA?
2017. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amit mondunk az ugyanazt is jelenti.. jelen esetben az van h dugni jó de amugy nem kéne neki
2017. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem homo kategóriába írtam.

De az a vicc ebben,hogy en vagyok olyan jò csaj,hogy akàrmelyiken tényleg jò padokkal összejöhetnék....Nekem nincs gondom a pasizassal....mondjuk azok is szexre akarnanak csak szinte. De azoknak olyan is a kullemuk.

És bànt, hogy őt nem vonzom annyira...nem féltékeny,bàntja az önérzetem.

De amúgy az sem lenne jò,ha jàrni akarna...Hülye vagyok?

Az bánt h ő a 16-17 e v esekre bukik

En 30 vagyok

2017. jún. 11. 17:56
 7/7 A kérdező kommentje:

Uristen de felreirt a telefonom

Akarmelyik*

Pasival*

2017. jún. 11. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!