Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy álltok az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy álltok az ilyen dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Kb. Egy fél éve nagyon megtetszett az egyik osztálytársam. Volt olyan mikor nagyon jóba voltunk de olyan is mikor nagyon nem.

De ahogy közeledik a nyár úgy gabajodok folyamatosan belé. Nem tudom hogy jó ötlet e ezt tudatni vele vagy esetleg hagyjam?

Osztalyon belüli szerelemről mit gondoltok?

Privatba többet is tudok mondani.



2017. jún. 7. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Hát igen kemény ez a hatodik osztály
2017. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ elsősorban hogy mennyire vagytok érettek , egy esetleges szakítást hogy tudnátok kezelni. Pl:

Van 2 osztálytársam ,11.-sek vagyunk a lány 17 a srác 18. Kicsit több mint egy éve együtt vannak ,jól megvannak ,aranyosak ,boldogok de ha szétmennének szerintem akkor is jóba maradnának és valszeg jól tudnák kezelni. Ellenben egyszer úgy jött be az egyik tanárunk az órára hogy nagy gabajodás volt az előző óráján. A dolog lényege annyi volt hogy jár az órájára (kilencedikes osztályról van most itt szó)egy lány aki együtt volt az egyik osztálytársával de valami gebasz lett köztük ,a csaj szinte sírt órán ,majd kiment aztán elájult ,de tulajdonképpen fake ájulás volt ,tehát megjatszotta ,a barátja vagy exe srác meg kisebb sokkot kapott hogy most miatta volt rosszul a lány és a vége az lett hogy mentőket hívtak.

Szóval nem tudom hogy ez most mennyire volt érthető ,csak azt akartam érzékeltetni hogy ez a 2 fél szellemi érettségétől függ. Idősebb korban a felek egy esetleges konfliktust valószínűleg jobban tudnak kezelni. Plusz már kevesebb ideig kell egymást néznetek.

Hányadikosok vagytok?

2017. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell azzal foglalkozni,hogy osztályon belüli szerelem-e,vagy sem. Mindkét esetre igaz,hogy ha a pár tényleg összeillik,s szeretik,megértik egymást akkor együtt maradnak.

Viszont,ha tetszik neked vki,s sokat gondolsz rá,el tudnád képzelni párodnak,akkor mire vársz? Ha sosem próbálod meg,nem tudod meg,mi lett volna,ha. Sokáig meg nem éri meg filózni,mert aztán lesz meglepődés,ha vki más lecsapja a kezedről :)

Ja és mégegy jótanács,a szerelem nem korhoz kötött,de azért csak ésszel!

Ha bármi kérdésed van,privátban írj bármikor!

2017. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!