Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk!? Nektek mi a véleményete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!? Nektek mi a véleményetek a magas lányokrol?

Figyelt kérdés

172 cm vagyok és nagyon sokszor kellemetlenül érzem magam e miatt.

L14 (bocsi nem tudtam milyen kategóriába rakni)



2017. jún. 6. 22:06
1 2
 11/13 anonim válasza:
Meg utolso, sot ezzel meg modellkedni sem lehet
2017. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Emberek ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek. Én sosem voltam ellenük, mint inkább mellettük. Soha nem volt szerencsém velem egymagas, vagy közel egymagas csajt találni, de mindenképp szeretnék egyszer egy ilyen lányt találni magamnak, de sajnos el kell keserítselek, mert fiatal vagy, és hozzám alacsony :/ 20f 190 centi
2017. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sok ügynökség (főleg az ilyen korú lányokat) ennyi centiTŐL /ahogyan írtam is/ várja a lányokat. Pont azért, mert még nőhetnek.
2017. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!