Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fiúknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúknak ha azt mondja az ember, hogy duci, akkor azt rögtön a rondával párosítják?

Figyelt kérdés

Egy duci lány már nem is lehet szép?

Mert szerintem rengeteg gyönyörű duci lány van.

16/L



2017. jún. 4. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a molettekre gondolsz,akkor szerintem is vannak szép lányok. Amúgy ez a jelenség azért van,mert a többség a karcsú lányokat szereti.
2017. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én magammal párosítanám szívesen. :D
2017. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

De igen, lehet szép.

És vannak olyan pasik, akiknek a duci lányok tetszenek. Pl. az én férjemnek nem tetszenek a vékony csajok, ha megkérem, hogy mutasson olyan nőt, akinek szerinte jó alakja van, olyanokra mutat, akiket mások már dagadtnak tartanak.

Szerencsére nem mindenkinek ugyanaz tetszik.

2017. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Én megpakolnék egy két duci csajt,de csak ennyi járni nem.jarnék velük
2017. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Előző, itt aki szánalmas, az te vagy.

A te fajtád amúgy is meleg, azért kellenek a 40 kilós nők, mert azok hasonlítanak legjobban a férfitestre. De a mai világban már nem kellene szégyellned, hogy búza vagy.

2017. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Előző szoval amelyik lany 40-50 kiló az fiús? Csak a 100 kilós izzadsagszagu vizilovak nőiesek?
2017. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem mindegy ha egy lány hány kiló. Ha az agya helyén nem káposztalé van, akkor jöhet. Ha nem...
2017. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok gyönyörű duci lány van és ez nagyon sok fiúnak tetszik is. Személy szerint én a nagyon extrém duci lányojat szeretem 120 kg felett.
2017. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert gusztustalan, ha lusta, hájas dög vagy, azért.
2017. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: miből gondolod hogy lusta és hájas vagyok?

Sportolok, egézségesen eszem, 66kg nem hinném hogy durva lenne :D

2017. jún. 10. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!