Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha két azonos nemű ember...

Ha két azonos nemű ember lakást bérel vagy vesz valahol akkor rögtön azt gondolják, hogy melegek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt inkább vidéki városokra, szóval nem Budapestre.
2017. febr. 15. 13:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem. Sok diák lakik együtt. De felnőttek között is ismerek lakótársakat. Főleg fiatalok között. De nagyon sok olyan is van, hogy valaki a saját lakásának/házának egy szobáját, egy részét adja ki. És persze általában azonos neműnek szereti mindenki.

Közösen venni már fura. Mert együtt képzelik el az életüket? Ilyet még nem láttam.

2017. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy vett két férfi egy lakást a lépcsőházunkban úgy, hogy felezték a költségeket, olyan 35-40 körüliek és mindenki azt gondolja róluk, hogy melegek.
2017. febr. 15. 13:20
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem is eszembe jutna ez is. :)

Ha idősebbek lennének, arra is gondolnék, hogy elváltak. Nem akarnak újra nősülni. Barátok. Egyedül már nem tudnának lakást venni anyagi okok miatt.

De bármi lehet.

Egyébként meg nekem mindegy lenne, hogy meleg vagy sem. Csak normális szomszédok legyenek, ne hangoskodjanak, ne kiabáljanak, ne bömböltessék az zenét éjjel.

2017. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Végül is én értem, hogy drága egy lakás és így kettőjüknek olcsóbb volt megvenni ha felesben vették, csak nem értettem miért rögtön mindenki arra gondol, hogy akkor ő csakis melegek lehetnek. Hiszen ha az egyiknek nagyon kevés a fizetése, vagy nincs munkája esetleg, akkor tényleg jobban kijönnek így, nekem ésszerű.
2017. febr. 15. 13:22
 5/25 anonim ***** válasza:
33%
Mert melegek.
2017. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%

"csak nem értettem miért rögtön mindenki arra gondol, hogy akkor ő csakis melegek lehetnek."


Mert hetero ferfiak barmit megtesznek, hogy elkeruljek a melegseg latszatat. Ha ok bevallaltak annyi idosen kozos lakast, akkor bizony nem egyenesek. :)

2017. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
19%
Egyetemistaknal meg elmegy az egyutt lakas fiuknal, egyetem utan azert mar furi.
2017. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy milyenek ,ha normálisan élnek a házban .

Kinek mi köze lehet ahhoz,bent mi zajlik.Rengeteg oka lehet miért béreltek egyűtt lakást .A kételkedőknek kellene a fejükben rendet csinálni .

2017. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Oh en nem ketelkedek. :D
2017. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg csak az tűnt fel ezzel kapcsolatban, hogy mindenkinek az a legelső gondolata, hogy ők biztosan melegek, holott valóban, annyi meg annyi oka lehet amiért együtt laknak és vesznek lakást.
2017. febr. 15. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!