Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez, fog változni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez, fog változni idővel?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem,de azt érzem hogy nem vágyom kapcsolatra de valahol mégis,szeretet is pont így,pár napja össze jöttem egy lánnyal de nem tudom,mintha semmit nem érenznék iránta, semleges az egész,igen ilyenkor jöhet a kérdés,hogy minek jöttem vele össze,nem tudom ezt sem,egy hónapja megcsalt az előző barátn,őt mindennél jobban szerettem,de hatalmasat csalódtam benne és kegyetlenül fájt,16 vagyok és tudom hogy ebben a korban nem is lehetne csalódni,meg ilyenek de érzelmileg gyenge vagyok nagyon és rendesen a padlóra küldött,hogy akibe minden bizalmam benne volt,lazán megcsalt.

Miután nagy nehezen túl tettem magam rajta stílust váltottam külsőleg/bels9őleg is de valami megváltozott aminek nem kellett volna,hogy addig nagyon vágytam a szeretetre,hogy igen,végre együtt legyek valakivel szeressem stb,de a megcsalás utána teljesen eltűnt.

Hogy tudnék ezen változtatni?

A lány akivel most együtt vagyok nem tudja ezeket csak annyit,hogy megcsaltak és kész,neki mondjam el,hogy mi is van,vagy várjak hátha ki alakul?

16/F



2017. jún. 1. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanez történt velem is, szintén 16 évesen. Én összejöttem azóta 3 lánnyal, kapcskolat közben egyiket sem tudtam szeretni, egyet csúnyán elszúrtam, ő hiányzik, de ennyi. 1 év eltelt a megcsalás óta és még mindig nem tudok szeretetet érezni, remélem Neked máshogy alakul. Én egyébként mindegyiknek elmondtam, úgy voltak vele, hogy majd ők megváltoztatnak... hát nem így lett...
2017. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!