Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez az érdeklődéstelenségem...

Ez az érdeklődéstelenségem megfog változni idővel?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, még 2 évem hátra van az iskolából, de borzasztóan unok mindent... Megvan bennem a motiváció, leülök, erőltetem.. De egyszerűen unom.. Úgy vagyok vele hogy érdekel is, tanulni akarok, megismerni, de mikor kellene az erőfeszítést tenni érte lusta vagyok.


Olvastam valahol hogy ez nagyon jellemző a tinédzserekre. Idővel ez elfog múlni? És könnyebben fognak menni a dolgok? Vagy ha nem veszek magamon nagy erőt akkor mindig ilyen leszek?



2016. aug. 10. 21:52
 1/2 anonim válasza:
Leginkább elhatározás kérdése az egész. Próbálj számodra kellemes környezetet berendezni a tanuláshoz, meglepő mennyit segít, ha például rend van körülötted, ég egy illatgyertya, füstölő, stb. Az is lehet, hogy még nem találtad meg a számodra megfelelő tanulási módszert. Nekem ez volt a problémám. Másrészt az sem hülyeség, hogy ez a lustaság minden tinédzserre jellemző, sőt van akinél tovább tart. A nővérem még 23 évesen sem jeleskedik, ha arról van szó, hogy le kell tenni a fenekét tanulni. Ne csüggedj, próbálj másképp állni a dologhoz, biztos vagyok benne, hogy meg tudod oldani.
2016. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez meg fog változni,teljesen normális dolog a te életkorodban.Nincs miért aggódnod!:)
2016. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!