Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mutatnátok nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mutatnátok nekem olyan férfi felsőtesteket amik bejönnek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mi jön be nektek, mennyire izmos, mi a határ nálatok izom mennyiségben, testzsír %-ban, mennyire fontos a kockahas stb.

[link]



2017. máj. 27. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Akartam belinkelni kepet..de aztan lattam a fotodat es 😍..
2017. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azért jöhetnek képek nyugodtan :) Köszi egyébként, messze még a cél, de remélem jó úton haladok..
2017. máj. 27. 17:57
 3/22 anonim ***** válasza:

amit feltöltöttél képet, az már sok is, egy icipici súlyfölösleg lehet, hogy előnyösebb/férfiasabb összhatást adna mint a kockahas


nekem az ilyen pasi alkat, mint a képen lévő, magas-vékony akkor vonzó, ha a természetesnél nincs jobban kidolgozva. Akkor olyan, mint egy szép paripa, nekem mindig ez ugrik be.

Kicsit szélesebb alkatra jöhet a kidolgozott izom, de oda is csak ízlésesen, de az egy más típus.

2017. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

magas-vékony típusból pl ő egy nagyon szép srác

[link]

ennél több izom nem kell

2017. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Semmiképp nem akarok átesni a ló másik oldalára, viszont egy pici izmot szeretnék még felszedni. 190 cm fölött vagyok, így elég nehezen jön fel az izom,
2017. máj. 27. 18:15
 6/22 anonim ***** válasza:

ha adhatok még egy plusz öltözködési tippet, észrevettem, hogy a hozzád hasonló pasikon a galléros póló 1000x előnyösebb, és kimondottan szexi, mint a kereknyakú, ami néha viszont kimondottan előnytelen

ingben pedig a hosszú, feltűrt ujjú szexi, a rövidujjú idétlen a magas-vékony pasikon.

:)

2017. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Csak hosszú ujjú ingeim vannak, ki nem állhatom a rövid ujjút :) Pólókban a kissé enyhén "V" nyakúakat részesítem előnyben, de ha legközelebb vásárolni megyek, megnézem a galléros nyakúakat, eddig még nem nagyon mentem el abba az irányba :) köszi egyébként a tippet
2017. máj. 27. 18:25
 8/22 anonim ***** válasza:

jól állna pedig (persze csakis kigombolva, de senki se hordja begombolva úgy úgyse) :)


nincs mit :)

2017. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
egyébként nem csak a nyaka miatt áll jobban, hanem az egész vonalvezetésük, anyaguk más egy kicsit, mint más pólóknak
2017. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9es laton nagyon tepersz a csavo utan 😂 bezzeg ha egy dundibb srac lett volna.. 😂
2017. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!