Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez milyen jó csajozós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez milyen jó csajozós technika?

Figyelt kérdés
18/f vagyok és ha 16-17 eveseket akarnek össze szedni: veszek egy virágot valahol utána az utcán csak úgy megyek valamerre aztán ha meglátok valakit akkor: szia bocsi nem kéred véletlenül ezt a virágot? Utána ha válaszolt megkérdezem tőle hogy nincsen e kedve eljönni pl fagyizni.
2017. ápr. 17. 13:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat és a megfogalmazás javításokat :) vannak külsőre szimpatikus lányok de azok belsore egyáltalán nem azok nekem akiket ismerek vagy ha azok akkor foglaltak. Nem egy csokor virágot vennék hanem csak egy szálat egyszer már megpróbáltam egy szál virággal két lányhoz oda mentem és megkérdeztem hogy kérik e az egyik azt mondta nem a másik meg. De én elfogadnam . Utána nem hívtam el őket sehova mert társaságban voltam és ők már menni akartak. De bevált és szerintem el is hívhatják volna őket mert nem tűntek ilyenek de viszont igen meglepődve megvoltak.
2017. ápr. 18. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!