Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez milyen jó csajozós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez milyen jó csajozós technika?

Figyelt kérdés
18/f vagyok és ha 16-17 eveseket akarnek össze szedni: veszek egy virágot valahol utána az utcán csak úgy megyek valamerre aztán ha meglátok valakit akkor: szia bocsi nem kéred véletlenül ezt a virágot? Utána ha válaszolt megkérdezem tőle hogy nincsen e kedve eljönni pl fagyizni.
2017. ápr. 17. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
nekem bejönne :)
2017. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát szerintem ez egy kicsit béna. Én ha ilyen szituációba kerülnék nem örülnék neki ha idegen srác virágot adna nekem az utcán. Szerintem ismerkedj inkább az iskoládban vagy a facebookon és ha onnan megismertél valakit akkor annak vehetsz virágot ha randira viszed, de így idegenbe ne.
2017. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én nem szeretek csak így nyílt utcán ismerkedni, nekem kicsit kellemetlen lenne, de biztos van olyan lány, akinek bejön:)
2017. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Hát én erre tuti azt válaszolnám hogy: Nah miaz,csak nem visszamondta a barátnőd a talit? :P Persze csak viccelődve mondanám :D

De am nem tudom. Eléggé meglepődnék... de ha szimpatikus lenne, akkor talán elmennék vele fagyizni, ha nem kellene máshová mennem.

2017. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
93%

"Nem kéred véletlenül ezt a virágot?"

Miért? El akarod adni vagy mi? :D

Akkor már inkább kérdezd azt, hogy "Elfogadod-e tőlem ezt a virágot?" Esetleg kicsit bókolj neki, de ez a bizonytalan "nem kérded VÉLETLENÜL" elég gagyi.

Bár szerintem az utcán nincs sok esélyed.

27F

2017. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezen nincs olyan lány aki ne lepődne meg de amúgy aranyos húzás :D, csak sajnos ebből elég sok kínos szituáció kialakulhat mind neked mind a lányka/lányoknak.
2017. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
Én feldugnám a pícsádba a **** virágodat
2017. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Az ötlet jó, csak ne így fogalmazd meg a kérdést a lánnyal szemben. Mondd inkább ezt: Szia! Nagyon csinos lánynak tartalak. Elfogadnád tőlem ezt a virágot? + ne ijeszd meg, ne támadd le, csak szép óvatosan... :) 21L
2017. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem aranyos de vannak akik inkabb megijednenek ...sot szerintem enis igy random oda jon hozzam valaki egy csokor viraggal :D de probalkozasnak nem rossz
2017. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát az biztos hogy én nagyon meglepődnék, de mint ahogy azt előttem írták, a szimpi lennél akkor elmennék veled.

De szerintem inkább ne a teljesen idegen lányokat szólítsd le mert sokan megijednének és lekoptatnának. Inkább ha jön valaki olyan lány akit látásból ismersz és szimpatikus akkor őt kérdezd meg, akkor valószínűleg igent mond.

Sok sikert ;)

16/L

2017. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!