Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsokat adni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsokat adni, hogy hogyan kell odabújni egy fiúhoz?

Figyelt kérdés
Nem szexuális értelemben gondoltam, és a technikára vagyok kíváncsi (minek hol kell lennie), mind fekve, mind ülve.

2016. ápr. 23. 13:54
 1/8 anonim válasza:
100%
HA ezt meg kell kérdezned, akkor inkább sehogy...
2016. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Fu bzdmeg...
2016. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusatyavilág, ezt inkább a tini párkapcsolatok kategóriába legközelebb..
2016. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RRR ***** válasza:

[link]


[link] #tbm=isch&q=%C3%B6lbe+%C3%BCl%C3%A9s&imgrc=qbjQMPvggcUCrM%3A

2016. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aperitif válasza:
100%
Jesszus! Ezen még soha nem gondolkoztam. Odabújtam, és úgy, ahogy jól esett. Mondjuk az is szempont, hogy neki is jól essen. Erre nincs technikai leírás.
2016. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Like23 ***** válasza:
100%
Ahogyan neked jóp esik. Az ölelést nem lehet korlátozni. A hozzábújás meg... A Fiúk azt szeretik ha a lány ül és ők belehajtják a fejüket a lány ölébe. A lányok meg asszem azt szeretik hogyha a fiú fekszik -mondjuk az ágyon- és ők -a lányok- ráhajtják a fejüket a Fiúk mellkasára.😊
2016. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak odafészkeled magad mellé, és hogyha veszi a lapot, akkor átkarol. Esetleg te is átkarolhatod őt, de ez úgyis jön magától ösztönből, amikor olyan helyzet adódik. Szerintem egy odabújást nem igazán lehet elrontani, ezért nem is igazán szükséges hozzá egy "recept".
2016. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak legyen természetes. Legyen kényelmes nektek. Nincs ilyen hogy minek hol kell lennie...
2016. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!