Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom nem tud megbocsájtani nekem?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és pár napja találkoztam az egyik legjobb barátommal, aki fiú. A barátom letiltotta, mert nem kedvelte. Az egyik barátnőmmel ment ki, és kérték, hogy menjek velük. A barátomnak elmondtam, de nagyon kiborult. Nem szakítottunkk, de mondott ram pár dolgot.

Mondtam neki, hogy megbántam, elfelejti majd, de meg nem tud bocsájtani-ezt mondta.



2017. márc. 18. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
öhm..izé...mi is itt a kérdés miért kéne megbocsájtania?
2017. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mivel az engedélye nélkül találkoztam a legjobb barátommal, akivel megtiltott barmilyen kommunikációt.

De ott volt az egyik lány baratnőm, akivel eredetileg ment ki, és csak véletlenül találkoztam velük.

2017. márc. 18. 14:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy miért haragszik. Eleve ha a legjobb barátod, akkor ne tiltsa meg azt, hogy találkozzatok. És ha véletlen találkoztatok, akkor meg pláne nem értem
2017. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A legjobb baratom fiu, es nem kedveli, ezert nem engedte meg, es ezert borult ki.
2017. márc. 18. 15:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engedélye nélkül, meg hogy eltiltott tőle XD Ember, azért az leesett, hogy parancsolgat neked? Neki kéne elnézést kérnie, hogy megtilt neked dolgokat. Elhiszem, hogy szerelmes vagy, de azért hülye ne legyél már. Próbál birtokolni, te meg még hagyod is, sőt neked van bűntudatod. Fiú vagyok, de ha csaj ezt csinálná velem, úgy rúgnám ki mint macskát szarni.
2017. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Adelll ***** válasza:
Ez nevetseges.nem lehetnek fiu nemu barataid? Tudom nem ez volt a kerdes de szerintem nem jogosan haragszik.ha szepen elmagyaraztad neki a helyzetet nem ertem miert haragszik ennyire.hagyd ra ha ennyire nem bizik benned
2017. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, h birtokol, probalom leszoktatni, de tudom, h milyen, nem tudom. Es en csak azert tiltok meg neki is dolgokat, mert azokat o is megtiltja. Ha megengedne, en is.

Es parancsolgat, igen, de szeretem, es nem akarok szakitani vele, mert nem tudom, h massal ilyen jo lesz e(ezen a dolgon kivul). Ahj...nem tudom mit csinaljak, h hogyan bizonyitsam be, h o egy barat, es ha nem talalkoztunk volna, akkor el sem mentem volna veluk.

Esutana nem mondtam meg neki, h veluk voltam, mert tudtam, h milyen lesz, ezert ,,hazudtam,, neki, es hat mondott ram egy szep mondatot...

De tudom, h csak azert mondta, mert nagyon kiborult...de szeret

De megengedhetne par dolgokat...azt mondja, h bennem bizik, csak masokban nem

2017. márc. 18. 15:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Egészséges. Látni fogunk még itt, ha együtt maradtok úgy érzem.
2017. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát jó, látom te tátott szájjal úszkálsz a szarban és még élvezed is, akkor szerintem továbbá nincs is szükség a válaszolókra, de azért elmondom neked, egyikőtök sem normális.
2017. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mikor a fiubaratommal megismerkedtunk, akkor ki akart menni velem, ossze akart jonni velem, de en nem mentem ki vele, esaz utan mar csak baratkent tekintett o is ram.

Kuldott ,,kúros,, kepeket, amit a baratom lehet, h felre ertett, es ugy gondolja, h kozenk akart allni

De mindegy is

Koszonom mindenkinek a valaszat :)

2017. márc. 18. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!