Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt h mar leszolitottak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt h mar leszolitottak a buszon? Ha igen higy tortent?

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak oda szoktam dobni leszálláskor, hogy "tetszik a körömlakkod", "jó a kabátod", "csodaszép a szemed", ha ténylegesen átlagon felüli az adott tényező. Hogy ne ijedjenek meg a lányok, azért időzítem a leszállás időpontjára, mert így végképp nem kell nekik se reagálni, se lerázós dumát kitalálni. Nem akarok én semmit tőlük, csak ha már Ők is szebbé tették az én napom, akkor én is igyekszem viszonozni a kedvességüket. :D


25F (egy idióta)

2017. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csöves úr egyszer udvarolt nekem és mindenféle hülyeségeket mondott.
2017. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ültem a buszon, jött felém egy fiatalabb nő kék szalaggal a karján, majd azt mondta: "Jegyeket, bérleteket kérném ellenőrzésre!"
2017. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
3-as igaz szerelem xD
2017. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

Leszólítani még nem szólított le senki sem a buszon, de egyszer volt egy olyan eset, hogy haza felé jöttem a suliból, 3 roma is felszállt és elkezdtek piszkálni. A buszon lévő emberek meg eltávolodtak tőlünk, nem segítettek, pedig már majdnem elsírtam magam. Elvileg az a ”szabály”, hogy az utasokat nem szabad zavarni, mégsem segített senki, a buszsofőr sem... Ebből látszik, hogy az emberek félnek a romáktól.

14/L

2017. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!