Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok ilyen sráccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok ilyen sráccal, mint én? 15/f

Figyelt kérdés

Kissé elvont és antiszociális személy vagyok. Nem szeretem a tömeget és a lecsót. Szeretem az animéket és a bl-yaoi féléktől távolódok és a kedvenceim a:Noragami,Naruto,No Game No Life,Death Note,Masamune-kun no Revange,Capeta illetve a Mirai Nikki. Sok fajta zenét szeretek(kivéve magyar rap,mert azt utálom). Hirtelenharagú és sértődékeny vagyok és szeretem a kupit. Nem szeretem ha azt kérdezik,hogy "piszkálnak?" vagy "mit nézel?" fajta bugyuta kérdéseket. Néha vicceskedvemben trollkodok,lányok táskáit be rakom a fiú wc-be,néha bökdösöm a lányokat, illetve hülye becenevek ki találása. Kissé duci vagyok. 2 fajta kinézetett szerettem volna mindig is:

1.fehér/világoskék haj kékszemmel 178 cm magasságban

2.Fekete haj kékszemmel 180 cm magasságban

Szeretek kockulni,szoktam Cabal Online-al játszani,Minecraftban pedig pályákat csinálok,építek,túlélőzök,stb. illetve szeretem az rFactort is. Sokat eszek és többször reggelizek,ebédel és vacsorázok. A műanyag ételek nincsenek szinte hatással,kivéve,ha túl édes. Kicsit pervez vagyok és szeretem a pervez vicceket(ezek után már senki sem szeretne :D). Nálam a szerelem nem szexuálisan mutatkozik meg szerintem,hanem lelkileg. Érdekel a mágia. Szeretem az olyan lányokat,akik visszahúzodóak,antiszociálisak és gyakran zavarban van. :3



2017. febr. 24. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hűha! Nem semmi a személséged. Én szeretem embereket megismerni:) de ez alapján teged inkább a friend zonábába raknálak de hajrá a továbbiakban!!!:)

15/L

2017. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
a legkizárobb ok nálam az anime, és hogy nem szereted Deniz dalait...
2017. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Millió ilyen ember van, és lehet pl.párral kijövök jól, párral nem.

Millió meg egy tényezőtől függ.

L

2017. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Szia erdekesnek tartalak 16/l
2017. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nem teljesen értem, miért akar valaki kék hajat, és a fekete hajhoz miért kell két centivel magasabbnak lenni, de legalább őszinte vagy és van benned önkritika, szerintem van lány, akinek bejönnél.
2017. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Túl sokat "kockulsz" viszont jo hogy ilyen őszinte vagy nekem nem annyira tetszik a személyiséged. Olyan semleges vagy számomra. Max friend zone , de biztos van olyan lány akinek bejonnek ezek a dolgok :))
2017. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ha egy évvel idősebb lennél talán.
2017. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az animék oké a zenei izlés teljesen oké de szerintem rugaszkodj el a sok kockulástól nálam pl halál ha sokat ül MMORPG játék előtt meg fuh ez fel,keltette az érdeklődésem "kicsit perverz vagyok.." ezt fejtsd ki jobban 😆
2017. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Kicsit hasonlítunk bár én nem vagyok antiszoc és viszonylag jó alakom van mert kondizok meg jól kijövök a lányokkal. Szoval ha szeretnél lányokkal jóban lenni lányokkal elég hogy edzett tested legyen és próbálj meg nyitni az emberek felé meg öltözködj divatosan ja és persze próbálj lányokkal is beszélgetni és ha megszivatod őket aztán legyél velük aranyos. De nem muszály változn i ha nem akarsz.
2017. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

21:30

OFF: 4. Is benne van hogy lányokkal :D és a muszá"j" az pontos j (bocsi kérdező :D)

2017. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!