Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt mostanában?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt mostanában?

Figyelt kérdés

Ma van 1 hónapja hogy együtt vagyok barátnőmmel nagyon szeretem őt, tudom hogy ő is engem,de mélyen legbelül mégis azt érzem hogy már nem szeret,mondja sokszor,hogy nagyon szeret meg ilyenek,meg felvállal bárki előtt meg ilyenek,azt is mondta,hogy nem beszél fiúkkal mostmár,mert tudja hogy valahol ez rosszul eshet nekem,de mondjuk utána már beszélt eggyel szóval ez nem tartott sokáig,meg gondolom ma is(szerda) beszélt fiúkkal,de engem nem zavar igazából mert bízom benne,de mégis nem hagy nyugodni ez az érzés,hogy nem szeret már és mást szeret.

Valakinek volt már hasonló?

Mit csináljak hogy elmúljon?



2017. febr. 9. 00:42
 1/2 anonim válasza:

Nekem volt már részem ilyesmiben, de szerintem csak túl reagálod a dolgokat. Az hogy más fiúkkal is beszélget az még semmit sem jelent. Az ígérete, hogy "nem beszél más fúkkal" jó formán egy megtarthatatlan ígéret, mert előbb vagy utóbb bekövetkezik, de az lehet egy régi barát, ismerős, osztálytárs, Stb...


Bár amit érzel az természetes dolog, de 1 hónap borzasztóan kevés idő. Viszont ha túlzottan féltékenykedsz az tönkre teheti a dolgokat.

Én egy szerűen csak elfogadtam a tényt és kész.

Rá jöttem, hogy nem jó az ha kisajátítom. Neki is kell egy kis magánélet.

Nem lesz könnyű, de elkel fogadnod, és túltenned magad rajta, ha még huzamosabb ideig vele akarsz lenni.


Persze hébe, hóba bele fér egy kis féltékenység a kapcsolatba. De nem állandóan. Az én barátnőmnek ez még imponált is :D

2017. febr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem egy kapcsolatban, hogy a fiú ne beszéljen lányokkal a lány meg fiúkkal.. Szerintem ez korlátozás és ennek sose lesz jó vége. Ha valóban tekintettel van a kapcsolatotokra, akkor magától is belátja, hogy kivel érdemes neki beszélnie és kivel nem. Egyébként meg a szeretetet nem szavakba, hanem tettekbe kell kimutatnia, lehet most éppen olyan lelkiállapotban vagy hogy úgy érzed nem szeret de közben mégis. Ha továbbra is ezt érzed, akkor mond el neki de csak finoman.
2017. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!