Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a szerelemben a korkülönbséget felfújják mostanában nagyon? (többi lent)

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok,még sosem volt barátnőm,de jól tanulok,nem lógok a számítógépen/mobilon állandóan,nekem mindig a kötelesség az első,és utána jöhet a szórakozás. :)

A neten meg itt a gyk-n áltlában azt látom,hogy mindenki behatárolja (nem jut eszembe más szó :D ),hogy 14 éves kortól max ennyi éves ,16 éves lányoknak 20-24 éves pasik jönnek be stb...

Mielőtt valaki nekem támadna,hogy itt most ez ellen vagyok,dehogyis,épp ellenkezőleg.Nekem most egy 16(v.17 éves) csaj jön be és amikor beszélgetek vele a suliban,közben a korkülönbségeken gondolkodom,pl.: én nem jövök be neki tuti,a mai lányok az idősebb srácokra hajtanak stb. és én ettől kezdek megőrülni ! Egy 16/17 éves csajnak nem tetszhet egy 18 éves srác ??? Úristen...XD

Bocs,hogy kiakadtam,csak nekem nagyon bejön a csaj,úgy érzem,lehet köztünk vmi,csak ez a korkülönbséges dolog állandóan ott motoszkál a fejemben.És tudom,hogy a szerelemben nem számít a kor. :)

Ti hogy vagytok ezzel ?

Egy 16/17 éves csaj és egy 18 éves srác között is lehet szerelem ? (főleg lányok véleményére vagyok kíváncsi,de fiúk véleménye is jöhet)



#fiú #lány #szerelem #korküönbség
2016. szept. 21. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehet szerelem,persze ez mindket feltol fugg.

amugy igen au emberem altalabban elegge felfujjal ezt a dolgot bar nem ertem miert. engem is zavar

2016. szept. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesiras miatt,telon vagyok><
2016. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj,én nem vagyok az a fajta,mikor valaki rosszul ír,leharapom a fejét :D Egyébként köszi a választ. :)
2016. szept. 21. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem számít a kor egyáltalán.
2016. szept. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem számít:) Én is 17 vagyok és lány, egy 19 éves fiú tetszik...ez se sok korkülönbség, valakinek pedig az a gond ha sokkal idősebb:)
2016. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, miért ne lehetne egy 16 éves lány és egy 18 éves fiú között kapcsolat?

Sőt, ez a gyakorlatban is jobban működik, mint egy olyan pár esetében, ahol a lány még középsuliba jár, de a párja már dolgozik vagy egyetemista. Ez esetben a két ember életvitele eltérhet egymástól.

Az más kérdés, hogy bizony a nagyobb korkülönbségek is előfordulnak, viszont azt nem gondolom, hogy lennének olyan lányok, akik eldöntik magukban, hogy "na ő csak x éves, nekem nem kell" vagy "csak x éven felüliekkel vagyok hajlandó találkozni". Szerintem ez egy normális embernél nem így működik. Ha az ember lányának megtetszik valaki, akkor nem a korát fogja nézni.


Az, hogy sok esetben nagyobb a korkülönbség, az azért lehet, mert egy részről a lánynak imponáló lehet, hogy a párja már önálló, vagy a másik ok, hogy már éretebb. Sok korodbeli, kedves kérdező, még nem akar hosszú kapcsolatot, mert "élni" akarnak, az ilyenek általában 25 éves korukra válnak éretté egy párkapcsolatra.


Mutasd meg a kiszemeltednek, hogy érett gondolkodású vagy és felelősségteljes, a lányoknak ez biztosan fontos szempont párválasztásnál. Szerintem ne aggódj ennyit a kor miatt. :)


19/L

2016. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!