Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáznak számít az, hogy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáznak számít az, hogy 17 évesen még nem csókolóztam és barátom sem volt?

Figyelt kérdés

Milyen kort találtok erre ideálisnak?

/L



2017. febr. 2. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem számít annak. Nincsen ideális kor, mert nem mások véleménye vagy megfelelési kényszer miatt kell belemenni egy kapcsolatba, hanem csak ha valóban te is akarod.
2017. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM GÁZ. És nincs erre ideális kor. Amikor jön akkor lesz és happy.:))
2017. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Erre nem igazán van olyan, hogy ideális kor, talán egészen 15 éves kortól (addig csak nagyon gyerek kapcsolat valahogy...) hát akár 21. Vagy több ha úgy adódik. Csak mert van aki később érik ugye vagy egyszerűen nincs szerencséje ezekben a dolgokban és arra vár, hogy találjon valakit aki igazán neki való :) Én is 17 vagyok, már többször csókolóztam, de barátom még sosem volt. Egyszerűen még nem találtam olyat akivel kapcsolatot kezdenék, ebben nincs semmi gáz. De a csókban sem persze, igazából rendes esetben jó ha a kettő együtt jár... Szóval nyugi van időd. Ne görcsölj rá és ne csináld azt, hogy összejössz bárkivel, csak hogy legyen valaki. Eljön majd a te időd is biztos hamarosan :)
2017. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Legalább nem volt szerelmi csalódásban részed.
2017. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz,én először 20 évesen csókoltam meg barátnőm. Lényeg,hogy nem kell elsietni :)

22/F

2017. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az, sőt nagyon is jó! Egyszer el fog jönni a te időd is, addig meg egyáltalán nem szabad rágörcsölni a dolgokra, mert azzal csak az idődet fogod pazarolni elfele. Nekem sem volt még kapcsolatom, de eddig egy lánynál próbálkoztam be nemrég, mert mostanra jutottam oda, hogy valamikor már igazán el kellene lépnem a gyávaságtól!

Ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan!☺ 20/f

2017. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. febr. 2. 19:24
 8/9 Deflohelp ***** válasza:
Nem. Annál jobban megbecsülöd majd, ha lesz barátod, amire nem lehet ideális kort mondani, az élet hozza magával.
2017. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha még nem volt olyan akit tényleg teljes szívedből szerettél, és aki viszonozta, egyáltalán nem gáz :)
2020. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!