Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 5 hónapja vagyunk együtt. Egyikünk se az a bulizós fajta, sőt ő még discoban se volt soha és nem is szereti. Kapcsolatunk alatt eddig egyszer volt hogy este elment barátnőivel az egyik kocsmába, 12 korul ért haza, nem ivott semmit. Ma van a második hogy egyik barátnője szülinapját mennek megünnepelni, de az utolsó busszal jönnek haza. Ez normális egy kapcsolatban? Vagy csak én aggódok túlságosan? Nagyon szeretjük egymást, éppen ezért féltem nagyon.
2017. jan. 27. 16:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Normális. Nem is értem az aggódásod okát... Gyakrabban is kimozdulhatnátok.
2017. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!