Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen 46 éves szeretőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen 46 éves szeretőm van és most időt kért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapja találkozgatunk és most időt kért de szerintem nem szeretne többet találkozni már, mert az utolsó találkozásunknál csúnyán váltunk el, és az utóbbi időkbe eléggé megalázóan viselkedett velem és szeretném hogy ő is tudja milyen érzés ez! és most nem tudom hogy mit tegyek, legszívesebben elmondanám a feleségének az egészet de tudom hogy annak nem lenne jó vége pedig lelkiismeret furdalásom van a felesége miatt mert nem én vagyok az első akivel megcsalta
2017. jan. 27. 08:48
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
18-asnak köszönöm a választ, az utolsónak meg annyi hogy nem vagyok belé szerelmes csak kötődök hozzá mert ő volt az első akivel együtt voltam és szerintem ez normális hogy akivel elsőnek együtt voltál ahoz kötődsz
2017. jan. 27. 19:58
 22/29 anonim ***** válasza:
XDDD Hát ez k#rv^ vicces XD. Csak kötődés egyéb érzelem nélkül? Ki szerint lehetetlen? Mert szerintem igen. Ne értsd félre nem bántás de nem hiszem hogy bárki tud csak úgy kötődni a nélkül hogy bármit is érezne (nem csak szerelem hanem szeretet). Valljuk be akit gyűlölök azt nem sajnálnám ha egy "vélétlen baleset" áldozata lenne.
2017. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező! Mit vártál? Hogy dicsőítő válaszokat fogsz kapni?

Aki meg védi a kérdezőt az sem lehet különb. Normális az, hogy egy 16 éves"kislàny" egy hozzá képest vénemberrel foglalkozik? Szerintem ez nagyon gáz és az ilyenekrol nem tudok más véleménnyel lenni... tini r....c, ráadásul felesége van az "úriembernek". Vagy esetleg pénzel téged és azért kötődsz hozzá? Meg kocsikàztat? Tinik körében sajnos ez divat lett. (Tisztelet a kivételnek)

Gondolkozz már el , hogy miért vannak sokan felhàborodva, aztán majd ràjössz mennyi eszed van.

2017. jan. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem pénzel és nem is kocsikáztat, sose fogadnék el tőle 5 forintot sem, mert nem kell a pénze, ha pénzre van szükségem elmegyek diákmunkára.

És sokan szidnak itt ezért engem meg a szeretőmet pedofilnak hívják, de mióta kiírtam ezt a kérdést, azóta legalább 15 üzenet érkezett itt 30 év feletti férfiaktól,hogy legyek az ők szeretőjük. Akkor nem csak Ő a pedofil hanem nagyon sok ember. (és most nem védeni szerettem volna a szeretőmet csak azt szeretném, hogy átlássátok a dolgokat.)

2017. jan. 30. 19:11
 25/29 anonim ***** válasza:

Igen sajnos itt is sok a pedofil állat. Az ilyeneket egybe kéne szedni és szépen bezàrni egy kicsit a dutyiba.

Te meg kislány gondolkozz el azon, hogy kikkel állsz szóba. Szerintem max 5-6 év az a korkülönbség ami még elfogadható

2017. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Dutyiba a pedofílokkal? Le lövetném őket. A gyilkosokat zárnám börtönbe nem a pedofílokat.
2017. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Először is, ez nem pedofília. Egy 16 évessel a magyar törvények szerint is legális szexelni, és egy 16 éves lány általában már nem néz ki gyereknek, hanem megvan mindene, ami egy felnőtt nőnek is.


Apakomplexussal meg nagyon sok nő küszködik, de önmagában az, hogy egy pasi 30 évvel idősebb, még nem jelenti azt, hogy a kérdezőnek apakomplexusa lenne. Egy ilyen idős férfi nagyon meggyőző tud lenni és az ujja köré tud csavarni egy fiatal lányt. Nekem is volt már negyvenes párom, és van köztük jó pár, amelyik 10-15 évet simán letagadhatna kinézetre. Az apakomplexus annál összetettebb dolog, hogy bárkire, aki idősebb pasival létesít szexuális kapcsolatot, arra rá lehetne sütni.


Ha még nem tetted, ne mondd el a feleségének. Valószínűleg lenne köztük egy nagy veszekedés, jönnének elő a 10-20 éves sérelmek, amiket egymás fejéhez vágnának, majd nem lenne semmi. Idővel megbékélnének, visszafogadná, stb. Csak feleslegesen okozol fájdalmat.


És, ha egy pasi megalázóan bánik veled a jövőben, ne várd meg, hogy felszívódjon, add ki te az útját. Tiszteld magad annyira, hogy nem viseled el ezt a fajta magatartást. 28N

2017. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Végül el mondtad ?folytatódott a kapcsolat ?
2020. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt vagy még? Meséld már a mi lett akkor!
2023. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!