Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen 46 éves szeretőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen 46 éves szeretőm van és most időt kért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapja találkozgatunk és most időt kért de szerintem nem szeretne többet találkozni már, mert az utolsó találkozásunknál csúnyán váltunk el, és az utóbbi időkbe eléggé megalázóan viselkedett velem és szeretném hogy ő is tudja milyen érzés ez! és most nem tudom hogy mit tegyek, legszívesebben elmondanám a feleségének az egészet de tudom hogy annak nem lenne jó vége pedig lelkiismeret furdalásom van a felesége miatt mert nem én vagyok az első akivel megcsalta
2017. jan. 27. 08:48
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
58%
Mond el a feleségének, ha ekkora gyökér, hogy van nője, de félrekefél, megérdemli.
2017. jan. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%
Megérdemli az ilyen gyökér, hogy leleplezd a felesége előtt. Ha tökös pasi lenne, akkor hármasban csinálná a feleségével és Veled. Megértem, hogy izgató neki egy tinilány, de akkor vállalja is.
2017. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%

Ez a pedofilia.

Nem érezted véletlenül, hogy mekkora hülye vagy?

2017. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 longlife ***** válasza:
97%
Jajj az a lelki ismeret fúrdalás.Ha tartana még a kapcsolat akkor is lenne lelkifúrdalás?Oszt mégis mi mindennel hitegetet.Örülj neki,hogy vége.A bosszu sosem jó tanár.Hagyd a fenébe,keress olyan fiut aki korban hozzád közeli,vagy 5-8 évvel idősebb.A szeretőd részéről teljesen komolytalan volt.Csak kihasznált.
2017. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
3,meg gerontofília is.Vagy apakomplexus.
2017. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi eszed van?? Felcsinál, és anya leszel!
2017. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

Mégis mit gondoltál? Hogy majd elválik miattad és boldogan éltek, amíg meg nem haltok?

Te is írod, hogy nem te voltál az első, akivel megcsalta a feleségét. Te csak egy vagy a sok közül. Majd lesz másik is.

Kell neki a szórakozás a biztos családi fészek mellett.

Szerintem felesleges balhéznod, elmondani a feleségének. Attól nem fog kibékülni veled és neked sem lesz jobb.

Fogadd el, hogy nagyon hülyén választottál párt, örülj, hogy vége van, és legközelebb legyél okosabb.

2017. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
7-es nagyon jólfogalmazott. Elég csacska voltál.Bár szerintem nem ez a legmegfelelőbb szó erre. És a lelkiismeretfurdalás hamarabb is eszedbe juthatott volna. Nem tudom mit képzeltél,hogy egy házasberrel kezdtél.
2017. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező

Apa hianyod volt vagy mi?

Nem értem az ilyen hul ye kis p..csakat mit akarnak egy felnőtt embertől akinek ráadásul még felesége is van

2017. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
Mond el a feleségének, talán jól elver! Kíváncsi lennék a családi hátteredre? Nem tudtok magatokkal mit kezdeni fiatalok!
2017. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!