Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen 46 éves szeretőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen 46 éves szeretőm van és most időt kért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapja találkozgatunk és most időt kért de szerintem nem szeretne többet találkozni már, mert az utolsó találkozásunknál csúnyán váltunk el, és az utóbbi időkbe eléggé megalázóan viselkedett velem és szeretném hogy ő is tudja milyen érzés ez! és most nem tudom hogy mit tegyek, legszívesebben elmondanám a feleségének az egészet de tudom hogy annak nem lenne jó vége pedig lelkiismeret furdalásom van a felesége miatt mert nem én vagyok az első akivel megcsalta
2017. jan. 27. 08:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
19%
én a helyedbe semmit nem csinálnék sott felkotném magam az elso fára.... téged se az eszedért tartanak.
2017. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
77%
#5 miért kell mindent az apakomplexusra fogni? Miért kell bántani szegény kérdezőt ezzel? Hiszen csak egy 46 éves pasival kefél, oké hogy a szüleinél is idősebb a csávó, de akkor is miért bántjátok? Ja értem. Ezek után méghogy ne mondjam egy ilyen lányra hogy tini k#rv^ vagy apakomplexusos.
2017. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat vártam nem azért tettem fel a kérdést hogy lek...rvázzatok, mert nekem ő volt az első férfi az életembe és nállunk a családban több embernek van idősebb párja az igaz hogy nem ennyivel, de azér nem kéne elitélni mert egyszer hibáztam csak segítséget szerettem volna kérni hogy ti mit tennétek!
2017. jan. 27. 11:03
 14/29 anonim ***** válasza:
60%

XDDD

Jó ha kíváncsi vagy. Én nem mondanám el a feleségének. Épp elég szönyű lenne a feleségének aki nem tett ellened semmi rosszat és úgy is rá fog jönni ha nem csak egy alkalmas. Szerintem ne bánts ártatlanokat (a feleségét és a családját).

2017. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
41%

16 évesen miért 46 évessel kezdesz..?? remélem a lányomnak majd ennél több esze lesz.

A lelkifurdalásodat sem értem.-addig nem volt amíg a szeretője voltál?

2017. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Akkor még nem volt lelkiismeret furdalásom, mert akkor még nem ismertem a feleségét csak most, hogy a feleségének az öccse összejött a családomba valakivel így hallottam róla dolgokat és ezért megbántam
2017. jan. 27. 11:24
 17/29 anonim ***** válasza:
46%
#15 Ne próbáld megérteni nem lehet. És a nevelés számít. Remélem a lányodat jól neveled majd, és nem úgy hogy ki verje a balhét mert nem IPhonet kap, vagy hogy 9-10-16 évesen ne egy akkori veled vagy akkori nálad idősebbekkel jöjjön össze.
2017. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem, hogy itt néhányan miért a kérdezőt szidják, mikor itt nem ő a hibás, hanem a pasi. Ha egy házas férfi megcsalja a feleségét, akkor ott egyedül ő a hibás és nem a szerető, függetlenül attól, hogy ki kezdeményezte a kapcsolatot. Legalábbis én így gondolom. Ha valaki boldog házasságban él, szereti a feleségét, akkor annak akármilyen tinilány illegetheti magát, nem fog félrelépni. Ha megtörténik, akkor az pedig nem a harmadik fél hibája, a pasi valószínűleg bárki mással és bármikor máskor is megtette volna. Az már egy másik dolog, hogy, házas emberrel nem kezdünk ki, de ha esetleg az ember nem tudja, hogy a másiknak párkapcsolata van, akkor onnantól kezdve az már azon az egy emberen múlik, hogy tisztességesen nemet mond vagy pedig megcsalja a párját. Én a helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot és nem is beszélnék a feleségével, nem akarnék belebonyolódni ebből az egészbe. Persze, az lenne a legtisztább dolog, ha a felesége megtudná, hogy mi történt és akkor számára is kiderülne az igazság. Viszont, nem tudhatod, hogy hogyan fogadná és lehet, hogy ő is csak rád haragudna meg, lehet, hogy nem is hinne neked. Én a helyedben csak szimplán kiszállnék ebből az egészből és elfelejteném a történteket.
2017. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%

Azért csak szép sorban.

Elöbb azt kell megértenie, hogy attól még, hogy más ivarszere van a lába közt nem mindenki potenciális párjelölt 11 és 80 között.

Az olyan lelkifinomságok mint házas,szeretői viszony stb csak utánna jönnek ha aljut odáig.

2017. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
8%
18-as persze nem hibás a gyerek még véletlenül se a pasi biztosan kényszeríttette,hogy már pedig te szerelmes legyél belém mert én azt mondtam. Persze valós.
2017. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!