Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról, akik nagyon bátortalanul, de odamennek hozzátok és lehet látni, hogy zavarban vannak, de megpróbálnának beszélni veletek és jó benyomást keltenének?

Figyelt kérdés
Elsősorban 16-20 éves lányok válaszaira vagyok kíváncsi, illetve a 16-20 éves korban lévő srácok hasonló történetei érdekelnének.

2017. jan. 12. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon Aranyosak:))

Sokkal jobb mintha valaki hatalmas mellénnyel jön oda, úgy hogy ha nem mondd az ember igent neki akkor tuti nem vele volt baj.

2017. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én 22 éves pasi vagyok szóval kicsit túlkoros, de 16-20 évesen pont ugyanígy volt..többször jöttek oda hozzám így, bátortalanul, pedig nem is tartom magam valami nagy számnak...én aranyosnak gondoltam akkor is és most is..22f
2017. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig akárhányszor próbálkoztam így, mindig elküldtek a fenébe, szóval többet tuti nem 20/f
2017. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon aranyos és tiszteletre méltó, hogy összeszedi a bátorságát. Csak vegye a lapot, ha nem éppen jókor, jó helyen próbálkozik. :)

16/L

2017. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányként írom ,hogy szerintem ez egy nagyon kedves dolog és imponálna. Talán hirtelen elsőre nem tudom mit reagálnék ,meglepődnék de örülnék neki. Szerintem ez olyasmi amit minde normális lány értékel még akkor is ha az illető neki nem tetszik.
2017. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!