Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ilyen velem hogyha eleve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen velem hogyha eleve nem is érdeklem már?

Figyelt kérdés

Volt barátommal kb 2 hónapja szakítottam mert 3 hónapig se beszélni de találkozni nem volt hajlandó semilyen formában.

Utolsó szavai azok voltak hozzám hogy ,,jól van hisztike" és hogy ,,ne nyavajogj"


Ettől függetlenül barátok maradtunk és úgy érzem jobb így mert még többet is figyel rám mint azelött


De kb 3 héttel a szakítás után megkérdeztem túl van e rajtam és rávágta hogy igen.


Ezzel szemben mindig néz (nem csak én vettem észre) a sulinkba keringő van és együtt táncolunk és sokkal elnézőbb ha elrontok valamit holott eddig mindig rámszólt még ha ő is rontotta el.


A közelemben mindenfélenrá nem jellemző dolgot csinál, jóval kedvesebb is mint mioor együtt voltunk és látstik hogy próbálgatja esetenként magára vonni a figyelmet.


A kérdés az lenne hogy most mért tesz ilyeneket ha túllépet?

Vagy ha nem lépett túl mért momdhatta hogy mégis?


Bocsi ha zavaros vagy helytelenül írok. A válaszokat előre is köszönöm.


2017. jan. 6. 23:09
 1/6 Chopen ***** válasza:
Lehet kicsit kanos, így több hónap után, gondolom nem talált magának mást.
2017. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amilyen a stílusa és... Nem rosszból de kicsit a kinézete... Meg amilyen makacs nem is nagyon hiszen hogy találna (persze nem rossz csak... Furcsa személyiség)


De nem hiszem hogy az lenne mert 20 hónapból az utolsó 3 az kb azzal telt hogy hisztikézett nekem mert én kértem hogy legalább beszéljünk.



Mindent végiggondoltam már de valahogy sehogy nem tudom megérteni.

2017. jan. 6. 23:20
 3/6 Chopen ***** válasza:
Én is ismerek ilyet, kábé ugyanez volt a sztori, többször szakítottak, aztán egyszer végleg, azóta a srác nem nagyon talál senkit.
2017. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 hónap alatt nehéz is
2017. jan. 6. 23:30
 5/6 Chopen ***** válasza:
2-3 év, nem két hónap, amúgy nem nehéz egyáltalán.
2017. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De a srácot ismerve neki az lesz...


És félreértés ne essék... Egyáltalán nem utálom sőt jelenleg semmi bajom velecsak nem tudom mire vélni ezt a viselkedést

2017. jan. 6. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!