Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irjak en neki vagy varjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irjak en neki vagy varjam amig o ir?

Figyelt kérdés
Volt ugye a szilveszter. Ott volt egy srac, akivel mar regebb ota ismerjuk egymast(volt h tetszett is), meg ugy joban is voltunk de igy kulon messengeren nem beszeltunk, eloben meg mindig elvoltunk. Most viszont kulon vont tancolni es hat kicsit osszemelegedtunk. Nagyjabol vele tancoltam vegig es elkisert mindenhova akarhova mentem:D de aranyos volt nagyon. Es most nem tudom lehet erzek tobbet iranta mert ha a csokra gondolok akkor pillangok lesznek a hasamba. Baratnomnek az osztalytarsa es azt mondta szerinte irni fog. De eddig meg nem irt. Mit csinalnak, varjak meg?

2017. jan. 1. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Irj. Tuti orulni fog neki amugy korod?
2017. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Csíííra vagy, gyökér csíra, semmi határozottság nincs benned, itt koptatod az ujjad, te csíra, ha ennyire pocsék vagy a döntéshozásokban, akkor már előre sajnálom azt a személyt, aki veled összejön.

Valahogy így lehet majd köztetek a dolog: Drágám készen állsz az elsőre?

Válasz: Igen, vagyis nem, nah jó de, vagy várjunk csak, megkérdezem gyakorin, mert egy csíra vagyok,

2017. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 koszonom a valszod:) amugy 1z
2017. jan. 1. 16:51
 4/4 A kérdező kommentje:
16*
2017. jan. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!