Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Irjak neki vagy inkabb varjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irjak neki vagy inkabb varjam amig keres vagy sem?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy egyszer lefekudtunk es ilyesmik aztan ugy volt hogy lesz meg alkalom ebben a honapba de meg nem keresett lehet meggondolta magat?

Nemtudom en se mit akarok mert elfog menni szoval nem sok ertelme lenne...de senki se tetszik aki ugy elerheto lenne a kozelben igaz o se itt lakik de mindegy.szoval mit tanacsoltok varjak felejtsem el?

jah meg van egy regi nagyon regi szerelmem anno kavartunk mi lenne ha irnek neki csunyan valtunk el es van baratnoje, most mar nem tetszik de ugy neha eszembe szokott jutni..:/


2015. jún. 25. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:

nagyon nehez ide valaszolni?? Aha akkor valszolok a privatra.jo persze de nincs senki..

nincs egy normalis pasi...es nekem csak egy bizonyos tipus jon be..

2015. jún. 25. 17:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne irj neki
2015. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mert?? akkor ki fog kielégíteni?

mert ő az egyetlen aki szóba jöhet..

2015. jún. 25. 17:57
 4/7 Pszt! ***** válasza:

Anyukám, inkább nézz más után. Ha egy pasi nem keres egy-két nap után annak az az oka, hogy hallani se akar Rólad.

Csak úgy egy szimpla kérdés..hány éves vagy?

Most nem azért mondom, de egy olyan pasival kavarni, akinek van valakije nem szép dolog, sőt...

24/L

2015. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem megbeszéltük hogy fogunk ő keresett..


semmi közöd hozzá...

2015. jún. 25. 18:38
 6/7 Pszt! ***** válasza:

Jah nincs, Te kérdeztél én válaszoltam :D

Bocs, ha őszinte voltam :D

2015. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jah keresett ő írt nekem

szóval hoppá...


a koromhoz semmi közöd.

2015. júl. 1. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!