Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most irjak neki, vagy várjam...

Most irjak neki, vagy várjam meg, hogy ő irjon nekem elsőbb?

Figyelt kérdés
Kapcsolatba vagyok a 1 éve..a pasimmal gyakran veszekszünk azmiatt,hogy nekem nem ő vette el a szüzességemet,de viszont neki én voltam az első..és állitolag az első az felejthetelen,meg azt a fiút szeressük életünk végéig..legalábbis ő ezt igy gondolja,azonban nálam ez egyáltalán nem igy van!!!!Engem az a fiú csak kihasznált,és csak arra voltam jó neki,amit már nagyon bánok..Én a mostani pasimat szeretem,és csak ő létezik nekem..és tegnap is valahogy előkerült ez a téma,és összevesztünk nagyon..már a szakitás is megfordult az eszében..de valamennyire kibekültünk..most nem tudom hogy mi van köztünk..azon goldolkodok hogy irjak e neki,vagy ha szamitok neki akkor irni fog ő..?

2015. dec. 20. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:

A barátod egy kicsit hisztis, ráadásul egy ilyen nevetséges dolgon rugózik.

Ettől függetlenül, ha fontos neked, nem kell játszmázni, várni, hogy a másik írjon mert én "csakazértsem". Ha nem akarod elveszíteni, akkor te keresed. Ha nem számít annyira a kapcsolatotok, hogy feladd a büszkeséged, akkor meg már úgy is mindegy. Az életben minden így működik. Ha kell valami, azért neked kell nyúlni, nem megvárni, amég magától az öledbe pottyan.

Mérlegelni kell, mi a fontosabb, kapcsolat, vagy büszkeség.

2015. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!