Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valóra válhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valóra válhat?

Figyelt kérdés
Szerintetek valóra válhat az álmom és hozzám ehetek majd egy híres emberhez?Már van kiszemeltek és ő olyan kedves,aranyos és vicces emellett nagyon helyes is.Nos?
2017. jan. 1. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
had találjam ki, max 14 vagy. Afölött gáz ez a fajta rajongás
2017. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát figyi... Két éve rajongunk családilag egy magyar zenekarért, tegyük hozzá, nem túl híresek (még :D )

A frontemberük elég közvetlen, és amikor egyszer kérdeztem valamit tőle a zenekarról, olyan kedvesen válaszolt, hogy folytattuk is a dumálást. Mostanra mondhatom, hogy haverok vagyunk, tehát akár össze is jöhet.

De fontos különbségnek tartom, hogy nálam ez csak így alakult, és nem döntöttem el előre, hogy én megszerzem magamnak az illetőt, pláne, hogy majd elvesz feleségül... És ha igazából mégsem olyan jó fej, he? Szóval a helyedben nem feccölnék túl sok melót ebbe a dologba... Ha megvan a kapcsolat, kezdeményezz, és majd meglátod, erőltetni nem érdemes. Ha el akar venni feleségül, szólni fog időben! :D

2017. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!