Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tökre egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tökre egyedül érzem magamat?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, de nekem egy barátra lenne szükségem, teljesen elveszettnek érzem magamat. Sosem volt még senkim, pedig elég sokat próbálkoztam az évek folyamán. Szerintetek mit csináljak, hogy ne érezzem magamat ilyen egyedül?

18/L


2016. dec. 24. 15:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne kellennél senkinek? vaj van netán az arcoddal? Habár az se adna ilyen okot erre a következésre, ünnepek alkalmából tökéletes példám a Grincs, aki azt hitte nem kell senkinek, mégis a város legszebbnek tartott nője akarta, tudod ami x-nek átlagos vagy ronda, az lehet, hogy nekem vagy y-nak a világon a legszebb.

17f

2016. dec. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Unatkozol?


Ha GONDOLOD/SZERETNÉL akkor nyugodtan írj, szeretek beszélgetni. :)

2016. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egyedül én is ebben a cipőben járok :D
2017. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerezz egy barátot és akkor nem leszel ilyen egyedül, viszont ez meg már nehezebb feladat, hol szoktál ismerkedni?? Nem lehet, hogy esetleg kisebb faluban élsz és így nincs lehetőséged több embert megismerned?

17f

2017. jan. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Városban élek :)
2017. jan. 3. 12:58
 16/19 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok... :( Valaki esetleg Vas megyéből? :D

17L

2017. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Gondolom egy tipikus nyomi vagy. Próbálj meg még ismerkedni, nem lehetetlen összehozni egy kapcsolatot...
2017. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én összehoztam két barátomat. (a csaj tetszett nekem)

Most mindkettő utál. :D


Egyedül is tudsz boldog lenni. Én már megtanultam :D

2017. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hasonloban voltam mar en is es eleg sokaig szomoru voltam ugy ereztem hogy senkinek se vagyok fontos es hogy nekem sem fontos semmi,de aztan elkezdtem mashogy nezni a dolgokat es elkezdtem vidamabb lenni meg nem annyira idegeskedtem es nem annyira esett rosszul ha mondjuk valaki beszol.😉Sztem probalj valaki olyat keresni a barati korodbol akiben a legjobban megbizol es kicsit ismerd jobban meg🙂
2017. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!