Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok ezzel? :/

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagyok ezzel? :/

Figyelt kérdés
Van mèg itt olyan, aki úgy jött össze valaivel, hogy csak egy rossz viccnek èrezte? De jó értelemben. Pl nem hittètek el annak aki kezdeményezett, hogy komolyan gondolja, mert úgy éreztétek, hogy titeket nem szerethet senki és ez biztos csak valami vicc, fogadás, vagy csak trollkodik?:/

2016. dec. 5. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
hasonló volt de ilyen nem nagyon...volt amikor annyira szerelmes voltam hogy egyszerűen nem értettem hogy mégis mit láthat bennem nálam sokkal jobbakat is megkaphatna és eléggé bántott az érzés mert nem volt logikus hogy engem válasszon amikor van rajtam kívül sok sokkal jobb is...
2016. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen... :/ de ne aggódj. Ha úgy érzed vkinél h már nem érez irántad semmit (ha érzett) akk beszéld meg vele! Vagy kérdezd meg h hogy szeretett meg téged és mióta tetszel neki... Ha úgy érzed tényleg semmi nincs köztetek, akk szakíts... Egyszer majd eljön az igazi! :)
2016. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából mindig mondja, hogy szeret és nyilván el is hiszem, én is őt, de valahogy mégis furcsa volt az elején. Talán a nagy korkülönbség miatt is (16L, 23F) egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy miért pont én??:D Annak ellenére, hogy sokszor megkapom, hogy szép vagyok meg ilyenek, én egyáltalán nem ezt érzem, se szépnek se jónak nem látom magam. Ő meg helyes, aranyos meg minden énmeg azt se tudom, hogy rejtsem el magam a külvilágtól sokszor:P rohadt elbizonytalanító
2016. dec. 5. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze h eszedbe jutnak ilyen dolgok, de ne járjon mindig ezen az agyad. Ha veled van és nem hagy el azt jelenti h szeret. Igen megfordul a fejedben h miért? De csak simán örülj neki, a korkülönbséggel meg ne törődj. Ha ő szeret csak fogadd el a tényt:)
2016. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mar ilyen... Mondjuk nem jöttünk ossze nem tom miert de azt hittem h fogadás az egesz..
2016. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem. Az ember viselkedéséből, gesztusaiból azért sokat le lehet szűrni.

Viszont volt, akinél nehezen hittem el, hogy tényleg én jövök be neki. De hát a szerelem már csak ilyen. :)

2016. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!