Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam egy széplányt a buszon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy széplányt a buszon de sajnos féltem oda menni ha legközelebb látom odamenjek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami helyes srác sajnos ezért utálom is magam és ma láttam a buszon egy szép lányt akihez oda akartam volna menni csak nem tudom mit szólt volna szerintetek ha mégegyszer látom oda merjek menni hozzá
2016. dec. 19. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és nevettesd meg! ;) Az számít hogy jó legyen a kisugárzásod. Én pl. Azt szoktam hogy azt sugárzom a csaj felé hogy én egy helyes, jóképű srác vagyok és hogy tetszek neki, stb... Ilyenkor mindig bámul az adott csaj, nyugtalankodik de úgy hogy mintha meg akarna szólítani csak nem mer :D
2016. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. Én vonaton szoktam lányokkal ismerkedni, majd leírom a tapasztalataimat. :D


16/f

2016. dec. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!