Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya pasik! Mikor jöttetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya pasik! Mikor jöttetek rá, hogy nem vagytok helyesek?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki ebből kifolyólag szűz? Hogy tudtad magad túltenni ezen?

2016. nov. 25. 11:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
18 as maximálisan egyet értek veled. Ezt csak az tudja, aki nap mint nap szembesül vele. Rühellem az okoskodó de..il p...csöket. Ezeknek jól el kellene torzítani az arcukat, aztán majd rájönnének mekkorát tévednek. Mikor is jöttem rá. 1 hónapos koromról készült felvételen látszik ahogy a keresztelőmön röhögnek rajtam az emberek. Persze még nem regisztrálhattam. Az oviban megbámultak, nem akart senki se játszani velem. Az ovónénik bután, lekezelően beszéltek velem. Erre már emlékszem, csak nem értettem miért. Alapsuliban volt egy tanár, aki az osztály előtt gúnyolt. Mindenki nevetett rajtam. Senki nem akart mellém ülni. Napi szinten megvertek, leköptek, gúnyoltak. Egyszer télen az utolsó órán leöntöttek egy kanna vízzel. Úgy kellett hazamennem. Kidobták a táskám a 3. Emeletről óra előtt. Stb. Sorolhatnám hónapokig a sok gonoszságot. A legrosszabb, hogy az anyum se szeretett. Éreztem a távolságtartását. Soha egy puszi vagy ölelés. Olyan volt hozzám mint egy idegen. Középsuliban is volt pár verés, de már megedzőttem, és volt amikor én vertem. De amikor 4 en rámjöttek csak pár ütésem volt. De 17 évesen elvesztettem a szüzességem egy budapesti lánnyal. Igaz tök részeg volt és másnap nem akart megismerni. Pedig szabályosan megerőszakolt. És élvezte mert akkorákat nyögött, és aki nem élvezi nem nedves. Utána volt pár kalandom. Egyszer 2 lány is bevett egy 3 asba, valakitől hallották mekkora farkam van. Nem csalódtak. Volt hosszabb kapcsolatom is 8 évig tartott. De lelépett egy helyes pasival. Igaz fél év után könyörgött, hogy fogadjam vissza. Rájött hijába jóképű, ha bunkó vele. De annyira megalázott az elhagyásnál, hogy nem tudtam megbocsájtani. Igaz utána még 4x lefeküdtünk, és egyszer se én kezdeményeztem a dolgot. Most nincs senkim már vagy 4 éve. A szexet sokan túlértékelik, pedig sokkal fontosabb a szeretet, törődés, bizalom. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nagyon nehéz becsajozni, ha ronda vagy, de nem lehetetlen. Az persze más téma, hogy a csajon kívül mindenki próbálja szabotálni a kapcsolatod. És ez előbb utóbb váláshoz vezet. Rám még sose mondták szép pár. Az élet mindenképpen sokkal nehezebb, ha csúnya vagy, ez vitathatatlan.
2016. nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én nem tekintem magam csúnyának, az egyetlen rossz eset akkor volt, mikor 4 éve egy tini miután meglátott, megkérdezte a neki udvarló haveromtól, hogy "egyébként ez már megkapta a csúnyasági pótlékot?", azóta sokat változtam, de már akkor se érdekelt a véleménye...


Egyébként #21, az életed, mégha akkoriban rosszul is élted meg, mesébe illő, egy szerethető főhős jellemfejlődését lehet vele bemutatni, mikor még a saját anyád is utál, illetve 1 hónaposan röhögnek rajtad a keresztelőn, az tényleg szörnyű érzés, de mikor a 8 éves kapcsolatod vége és egy téged dobás után valaki fél évvel azért könyörög, hogy fogadd vissza, te visszautasítod, és ő még úgy is kíván téged, az egy tökéletes Happy End! Nem szemétkedésből, nekem nem is lenne jogom rá..., azt tudom hogy milyen, ha öten az osztályodból neked esnek, mert kicsit ügyetlen vagy; amikor ők püfölnek ezerrel, de ha visszatámadok (ütök, harapok, karmolok) akkor már mekkora szemét vagyok, amikor azon röhögnek, hogy fejberugtak egy labdával, ami miatt bevertem a fejem a mögöttem levő falba, amikor az egyik beadja a jófejt és késztetteti hogy mesélj magadról, majd ezt mind kiadja a többinek, amikor kölcsönkérik állandóan a telefonod, majd fél óra múlva már azért csesztetnek hogy milyen rossz... én sem voltam pár éve egy önbizalmas gyerek. Egy osztályba jártam egy egész évig egyszerre egy bukottal, egy nyalizóssal, egy szadistával, egy szerencsétlennel, és egy hülyével, aki 3 évvel nagyobb... ez neked semminek tűnhet, de csak ahhoz képest ami veled történt. Nekem mindig volt egy helyen 2-3 jóbarátom, és rosszakaróim is csak a suli felső tagozatán lettek. Azóta viszont már gyűjtöttem önbizalmat, és szeretném magam a sok figyelmetlenségem ellenére is jól érezni.

2016. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
6odjára korrigáltam át, hog ne akadjon fent a trágárságszűrőn. Ez kiborító. (#22)
2016. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Na igen, nem lehet mindenkinek szuper élete. De a happy andtől az enyém nagyon messze van! Elhiheted. És néha kell nehéz döntéseket hozni az életben. Még akkor is, ha tudod fájni fog. És ha egyszer elhagyott egy jóképű pasi miatt, akkor mi arra a garancia, hogy legközelebb nem teszi meg ugyanezt. És nem minden helyes pasi bunkó. Vannak nagyon jófejek is. És mégegyszer nem biztos, hogy kibírnám. Nagyon tud ám fájni, ha valaki faképnél hagy, egy olyan hiányosság miatt, ami az egész életed megkeseríti, és nem tudsz ellene tenni semmit se!

A trágárság szűrőről meg csak annyit, hogy egy automata algoritmus. És a mesterséges inteligenciától még nagyon messze van. Úgyhogy: k..pd, be a retkes f..szomat, Te ki....eréld b...zi b....nkó, k...csög ló...asz! Na ezt szűrd ki!

2016. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Lehet ott kezdődött a baj a trágárság szűrővel, hogy kicsillagoztam a magánhangzóját.


Ka...ja be ez a ki..aszott sz..r.

2016. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
16 evesen jottem ra az elso bulimba valaki a szemembe mondta es semmilyen kaocsolatom nem volt sem elotte sem utanna a lanyokkal a mai napig 29F
2016. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A szépség és a csúnyaság szubjektív. Nekem tetszett már, néhány(elég sok) ember véeménye szerint ronda fiú, és tetszett már helyes is. Nekem a ronda is ugyanúgy tetszett mint a helyes. És azért írom rondának mert sokan annak tartották de kiemelem hogy annak ellenére engem nem érdekelt mert nekem tetszett.

És véleményem szerint az emberek 99%-nak lesz valakije ugymond.

16l

2017. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Srácok nagyon elszomorít, hogy így gondolkodtok magatokról sokan.

Bár én lány vagyok és a 20as éveim közepét járom már, és nem vagyok a pasik kedvenc "dögöse", de érdekelne, hogy ti akik így vélekedtek magatokról valóban hogy is néztek ki, komolyan, mindenkiben van valami szép! Aki gondolja küldjön képet. Szerintem mindenkiben találni valami jót! :)


24/L

2017. jún. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!