Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya pasik! Mikor jöttetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya pasik! Mikor jöttetek rá, hogy nem vagytok helyesek?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki ebből kifolyólag szűz? Hogy tudtad magad túltenni ezen?

2016. nov. 25. 11:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

én még nem döntöttem el, hogy mi vagyok

17F

2016. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
De miért?
2016. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Tükörbe néztem, de nem volt nagy csalódás, sosem érdekeltek a nők, max addig amíg k*vertem.
2016. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
69%
Olyan nincs, hogy emiatt nincs valakinek nője! Én ismerek egy srácot, aki: szegény(nagyon látszik rajta sajnos:(), dadog, gerincferdüléses, 170 körül van, 70kg, mégis egy egészen tűrhető barátnője van. Először én is röhögtem ezen, de mikor láttam őket, az arcomra fagyott a mosoly.
2016. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ja, 1 embernek összejött, ezek után már senkinek sem lehet az a kifogása hogy csúnya. A gerincferdüléses nerd barátoddal minden 200. csaj járna. Ő épp kifogott egy 200.-at, szerencséje volt, de elhiheted hogy az emberek 90%ának sosem lesz ilyen az életében.
2016. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:

Én mindig tudtam hogy nem vagyok egy jóképű gyerek még nemnagyon volt barátnőm legalábbis hosszútávon (1-2 napra gondolok) de én úgy vagyok vele hogy aki szeret az olyannak szeressen amilyen vagyok!

14F

2016. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
35%

ma 18:38


nem azért nem lesz mert csak "minden 200-ik" nő ilyen...

Azért nem lesz mert kiül az arcodra az önsajnálat, meg a rinya, hogy csunya vagy holtot semmit nem tennél érte, csak ülsz otthon tömöd magadba az olcso chipset és átkozod a rohadt felületes nőket.

Igen egy Nőnek is vannak igényei, neki is lehet elvárás az, hogy nézzél ki valahogy tanulj meg rendesen önállóan öltözködni, és legyen tököd amit tudsz használni is.

A Nők a Pénzre és az önbizalomra buknak. Egy lökött csajszinak sem kell maga mellé egy olyan pipogya kis nyomi aki többet sír mint maga a nő. Légy már férfi az isten áldjon meg. Legyél egoista paraszt mutasd meg hogy önállóan be tudod kötni a cipődet és neked is lesz csajod.

Isten barmai...

2016. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
65%

Látszik hogy abszolút fogalmad sincs arról hogy milyen pasik maradnak egyedül, nyilván mindenki akinek nincs barátnője az dagadt, otthon zabálja az olcsó chipset és non-stop rinyál az ismerőseinek hogy vele senki sem dug :DD Elkezdi öltözködj XD Hallod, minden csúnya pasi igénytelen szar, aki ugyan abban a kinyúlt garbóban jár minden nap. Neked olyan nem létezik hogy valakivel a nők szimplán azért nem járnak mert csúnya. El sem tudod képzelni hogy milyen csúnyának lenni, mert sosem élted át. Ezért egyből arra asszociálsz hogy aki egyedül van az biztosan valami igénytelen lepukkant fos, hiszen egyébként miért is ne kellene a nőknek. De azért a szád, na az jár. Versenyszerűen sportoltam, mai napig edzek, rendszeresen veszek divatos, fiatalos ruhákat amiket mindenki hord, nem rinyálok soha semmilyen csajnak, nem is tudnék, mert nincsenek is csaj barátaim. Na de az már a képmutatás legteteje, hogy valakinek a csúnya barátja összeszed egy nőt, és egyből jön ide kiposztolni hogy MINDENKI AKI CSÚNYA HAZUDIK, AMÚGY BÁRMIKOR SZEREZHETNÉTEK BARÁTNŐT HA AKARNÁTOK! Vehetsz annyi ruhát amennyit akarsz, vágathatsz olyan hajat amilyen akarsz (én már nem is tudok, mert kb. 17 éves korom óta kihullott szinte az összes hajam) azon nem fog változtatni, hogy szimplán ronda a pofád. Az önbizalom abból ered hogy jól nézel ki, és a kis pömpölőd szopkodják a csajok. Ha nem lett volna soha életedben nőd akkor zéró önbizalmad lenne, nem is tudnál mire építeni önbizalmat, soha senki nem volt aki megdicsérte volna a kinézetedet, vagy tetszettél volna neki.



De engem mellesleg abszolút nem zavar hogy szűz vagyok, majd ha nagyon fog idegesíteni akkor elmegyek egy prostihoz. Mint írtad, még a csúnya lányoknak is nagy igényeik vannak, a mai társadalom ilyen, főleg 16-24 éves kor körül. Én ebből abszolút nem kérek, van annyi büszkeségem hogy ne pitizzek minden egyes nőnek, csak azért hogy valamelyik majd szánalomból dug velem, aki amúgy negyed annyit sem ad magára mint én, csak szimplán nincs ilyen elkúrt arca. Ezt meghagyom neked, drága barátom.

2016. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én már ugy 1-1,5 éve jöttem rá hogy csúnya vagyok.tükörbe se nézek soha.én meg egész könnyen eldogadtattam magammal hogy ronda vagyok azt kész.
2016. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ja és nem irtam ko 19éves vagyok
2016. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!