Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, ha eloszor meglatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ha eloszor meglatok egy fiut (aki bejon nektek), mit szeretnetek benne latni? (pl villanyoson latod rajta, hogy van onbizalma stb)

Figyelt kérdés
Kisugarzas stb?
2016. nov. 7. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Hogyan látom a villanyoson hogy van önbizalma? XD
2016. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogjon, ne öltöködjön úgy mint a mostani tömeg, és igen legyen önbizalma, pozitív legyen a kisugárzása, kedvességet sugalljon és ne önteltséget.
2016. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# Konnyen eszrelehet venni (szerintem) szoval nem vagesz


2# Es hogy sugallja azt pl. hogy pozitiv/negativ esetleg az illeto es stb?

2016. nov. 7. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Szerintem úgy, hogy nem bambul mogorván, hanem egy halvány mosoly van az arcán, ez mindig megragad engem. Ha a tömegközlekedésen látok egy mosolygó srácot, az biztos megragadja a figyelmem. Nem tudom, néha eléggé leolvasható az emberről, hogy most öntelt vagy sem.

2016. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!